Satılık Tekneler

Hanse 575
09.01.2014

Hanse 575, CNR Avrasya Boat Show’un en büyük ve en değerli yelkenlisi olma unvanını taşıyor. 


Lanse edildiğinden bu yana Hanse’nin amiral gemilerinden birisi haline gelen 575, inanılmaz iç hacimler sunan yaşam alanları, kolay seyir için tasarlanmış kokpiti ve yelkenli teknelerde bir ilk olan tam otomatik bot garajıyla fark yaratıyor.


Hanse 575, segmentideki en geniş yaşam alanlarını sunan tekne.3 ila 6 kamara arasındaki iç yerleşim seçenekleriyle kişiye özel olarak üretilebilen 575’in arka havuzluğundaki, 10 kişinin yemek yiyebildiği iki masa bir anda beş metrekarelik bir güneşlenme alanına dönüşebiliyor. Ön güvertede de yer alan dinlenme ve güneşlenme alanları tekneyi tam bir Akdenizli kimliğine büründürmüş.

Hanse 575

 

Yenilikçi yapısıyla bilinen Hanse, bir ilke daha imza atarak, şişme botun tekne içinde saklanmasını sağlayan tam otomatik bir bot garajını 575 modeli için geliştirdi. Bu yenilik sayesinde olumsuz hava koşullarında dahi 4 kişi taşıma kapasiteli 2.85 m. bir Williams Jet-Tender’ı otomatik olarak teknenin içine alabiliyor veya suya atabiliyorsunuz.


Hanse 575 segmentindeki en hızlı yelkenli olarak konforu performans keyfiyle perçinliyor. Sürat yapıldığında bile dengesinden ödün vermeyen tekne, zorlu ve değişken koşullarda bile güvenli bir seyir yapılmasını sağlıyor.


Kolay kullanımı sayesinde tek başınayken de  yelken seyrinden çok daha fazla keyif alınmasını sağlayan teknenin self-tacking (kendinden tramolalı) jib’i, alman sistemi ana yelken iskotası, tüm mandar ve iskotaların dümencinin önüne kadar gelmesi, güvertenin düz ve minimal oluşu gibi özellikleri tek başınayken de yelken yapabilmek isteyen deniz severlerin hayallerini gerçekleştiriyor. 

Hanse 575


Dünyanın en ünlü yelkenli tekne tasarım ofislerinden judel/vroljik co imzasını taşıyan Hanse 575, diğer tüm Hanse’ler gibi en ileri yöntem ve malzemeler kullanılarak inşa ediliyor. Üretiminde yalnızca vinilester reçinenin kullanıldığı ve endüstrinin en güvenilir yapısal iskelet ve gövdesine sahip olan Hanse 575, Alman kalitesini her yönüyle deniz severlere sunuyor. 

 


İletişim:

www.triodeniz.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.