Satılık Tekneler

Hacker-Craft
20.12.2013 Hacker-Craft

Hacker-Craft

Yüzyılı aşkın bir süredir Amerika'da, el yapımı tekne üretimı yapan Hacker-Craft, dünya'da sayılı el işçiliği zanaat'ını kulanan firmalardan bir tanesi. Klasik tasarımlarından ödün vermeden üretimlerini devam ettiren firma, 1877-1966 yıllarında yaşayan John L. Hacker tarafından maun ağacı kullanılarak üretimi başlatılmış olan klasik modellerini, firmaya kalan en büyük miras olarak devam ettirilmekte. Amerikada'da yapmış olduğu maun teknelerden efsaneleşen Pardon Me, Thunderbird, El Largarto, Peerless, Dolphin, My Sweetie ve daha bir çok maun tekne John L. Hacker imzasını taşımakta.

Hacker-Craft

20-42 feet arasında Sport- Runabout, Racer modelleri inşaa eden firma eski klasik modellerin çizgisini korayarak, yeni teknolojileride teknelerde barındırmayı ihmal etmemiş. Aynı zamanda firmanın bir diger özelliğide custom tekne üretimi yapabilmesi ve bu konuda müşterinin hayel ettiğini gerçekleştirebildiklerini belirtiyorlar.

Hacker-Craft

Forbes Magazine tarafından Amerika'nın en iyi 50 ürünü içine girmeyi başaran firma, teknelerinin ömür boyu kullanım özelliği hatta nesillere kadar kullanımlarının devam ettiğini belirtmekteler. Klasik tasarımlarının kendi tarzını korumasından ötürü 100 yıl geçse dahi modeller kendi cizgisini koruyarak deniz üzerindeki çekiciliğini korumakta.

Hacker-Craft

Hacker-Craft'ın aynı zamanda custom modellerinde Tender olarakta müsterilerine bir çok tekne üretmiş. Maun olarak genelde üretilen modeller istenir ise kompozit malzeme kullanılarak'da üretilebiliyor.


www.hackerboat.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder