Satılık Tekneler

H2 Yacht Design'dan Yelkenli Atlas
06.02.2017 H2 Yacht Design'dan Yelkenli Atlas
H2 Yacht Design tarafından geliştirilen, gösterişli Atlas yelkenlisi gün ışığına çıktı. Atlas, bir motoryatın iç hacmi ve konforuyla harmanlanarak, bir yelkenlinin zarafetini ve seçkinliğini kullanıyor. 110 metre uzunluğu ile, Dream Symphony ve Sailing Yacht A'dan sonra dünyanın en büyük süperyatları arasında 3. sırada yer alacak.

Yelkenli Atlas

Synergy Yacht “Atlas”, H2 ve Laurent Giles’ın en yeni konsept projeleri. H2 Yacht Design ve Laurent Giles Superyacht Architects arasındaki işbirliği, yelken enerjisinin verimliliklerini kullanan modern bir yat olan Project Atlas’ın gelişiminde mükemmel sonuç verdi. 

Yelkenli Atlas.

Synergy Yacht “Atlas”, belirgin yakıt tasarrufu avantajlarından istifade ederek motoryat veya yelken kombinasyonu bir arada kullanılmak üzere tasarlanmış. Görenleri hayran bırakacak olan Atlas projesi, yelken deneyimini dizel motor gücü ile birleştirip, yakıt tüketimini azaltarak kullanılacak şekilde tasarlandı.

Yelkenli Atlas..

5 güverteli yapısı ile övgüyü hak eden Atlas, okyanus aşırı seyir dünyasında zarafet simgesi olarak yelkenli sevenlerin gözdesi olacak. Dış görünümündeki yumuşak akışlı eğimli çizgileri, şık detayları ve keskin kenarları sayesinde, sade ama son derece göz alıcı bir yelkenli olacak.

Yelkenli Atlas...

Yelkenlinin ana güvertesinin kıç bölümünde cam duvarlı, şaşırtıcı güzellikte 7 metre uzunluğundaki sonsuzluk havuzu bulunuyor. Cam duvarlı yüzme havuzu, yüzme platformu, dairesel bar, geniş dinlenme alanları, iki jakuzi ile eğlence ve salonu geniş dış güverte alanları yatın övgü almasına neden oluyor.

Yelkenli Atlas,

Güneşten gelen doğal ışık, iç mekânları aydınlatıyor. Ayrıca, yelkenlide cankurtaran botları, yatın tüm genişliğindeki tekne garajı, özel balkonlar, ön güvertede iki ayrı jet ski ve RIB barındıran iki saklama ünitesi bulunuyor. 

Yelkenli Atlas,,

Etkileyici zarafeti ve güzellikleri haricinde, yelkenli %40 ila %60 arasındaki yakıt tasarrufu sağlıyor. Toplam 20 konuğu barındırabilen Atlas, tahrik sistemlerini de kullanırken rahatlıkla 16 knot hızla seyir yapabiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder