Satılık Tekneler

H2 Yacht Design Yeni Projesi - Süperyat Elara
28.12.2016 H2 Yacht Design Yeni Projesi - Süperyat Elara İngiltere Londra’da faaliyetlerini sürdüren H2 Yacht Design, 50 metre uzunluğundaki Elara adını verdikleri süperyat konsept projesini tanıttı. Elara, dinamik ve sportif görünümlü çizgileri ile fazlasıyla göz alıcı. 

H2 Yacht Design Yeni Projesi - Süperyat Elara

H2 Yacht Design firmasının tasarım direktörü James Bermudez’e göre yeni süperyat, arzu edildiği şekilde sportif ve dinamik bir yapıda oluşturulmuş.

H2 Yacht Design Yeni Projesi - Süperyat Elara .

Tasarım firmasında hayallerin çizgilerini şekillendiren ekibin başındaki James Bermudez, tasarım düşüncesinin ardındaki felsefeyi şöyle tanımlıyor; “Entegre balkon yapıları ve dinamik yüzey temaları, H2 Yacht Design stüdyosunun keşfedilmeyi bekleyen yeni ifade tarzıdır. Bu tasarım prensibi tüm detayları ile bu yılın başlarında, Lürssen tersanesinde denize indirilen 123 metre uzunluğundaki Jupiter yatında pek çok örneğine yer verilmişti.”

“Sürekli çizgiler ile yat profili sanki daha uzunmuş hissi vermesi ile birlikte, bir anlamda hareket ve enerji hissi oluşturuyor. Köprü güvertesindeki ince balkonlar kıç kısımda kanat gibi açılarak, konuklara dış mekanlarda fonksiyonel ilave hacimler sunmakta. Bu sofistike içbükey yüzeyler, üst yapıda sportif görünümü elde edeceği bir kesim oluşturmaktadır. Üst güneşlenme güvertesindeki karbon kevlar köprü, muhteşem panoramik manzarası ile büyülüyor.”

H2 Yacht Design Yeni Projesi - Süperyat Elara ..

Ana güvertesinin burun bölümündeki jakuziye ilaveten, bir tane de üst güvertede jakuzisi bulunuyor. Elara, sahip olduğu pek çok balkon özelliği, geniş üzeri kapalı açık alanları, üst güvertedeki açık alan yemek yeme konforu ile harika bir deniz keyfi sunuyor.

H2 Yacht Design yeni tasarımı Elara yatının teknik detayları hakkında pek fazla bir bilgi henüz paylaşılmadı. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.