Satılık Tekneler

H2 Yacht Design - 200m Transporter
03.01.2017 H2 Yacht Design - 200m Transporter H2 Yacht Design’ın 200 metre uzunluğundaki süperyat konsepti Transporterçok etkileyici bir yat olacak. 

Transporter

Transporter'ın bilgisayardaki üç boyutlu çizimleri, basit ama çok güçlü bir yatın geçit töreni şeklinde tanımlanabilir. Bu lüks motoryat, 200 metrelik uzunluğa uygun olarak 28 metrelik genişlikte tasarlandı. 

Transporter, Stark tarafından tasarlanan A süperyatına, agresif, minimalist ve güçlü çizgileri ile sanki atıfta bulunuyor. Sürat ve eşsiz göz alıcı tarzı ile birlikte harmanlanarak tasarlanan yat, bir çok meraklısına muazzam bir zevk verecektir. Bir tasarım stüdyosu olarak H2 Yacht Design, yeni süperyatın dış görünümünü müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda şekillendirebileceğini, farklı tasarımları ile ispatlıyor. 

Transporter.

Jonny Horsfield, 1994 yılında Londra'da H2 tasarım stüdyosunu kurdu. İş hayatının ilk yıllarında,neredeyse yalnızca yat yenileme projelerinde çalıştı. Bu projeler, farklı bütçeler için farklı tasarım stillerinde uzun zaman harcayarak geniş çalışma deneyimi sundu. Bu dönemdeki H2 Yacht Design tasarımları, dünya yatçılık topluluğunda imrenilecek bir üne sahiptir.

Transporter..

O günlerden bu günlere kadar H2 Yacht Design ekibi, çalışmalarına derin bir bağlılıkla ve her bir proje için coşku ile emek veriyorlar. 20 yılı aşkın tecrübesiyle, bugün dünyadaki en muhteşem yatların, jetlerin ve yerleşim mekanlarının tasarımlarında, yaratıcılıklarının sonuçlarını sürekli olarak görmekteyiz.

Transporter...

H2 Yacht Design ekibi içinde gemi inşa mühendisleri, dış çizgi tasarımcılar, iç mimarlar, üç boyutlu görselciler, FF&E tasarımcıları da dahil olmak üzere; çok farklı disiplinlerden baş tasarımcılar ve onların asistanlarından büyük bir tasarımcı görev alıyor. Ekip, Londra’daki ofislerinde rahat ve samimi bir ortamda çalışmalarını sürdürüyor.

www.h2yachtdesign.com



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.