Satılık Tekneler

Güneş Enerjili 42 Metrelik Solar Dream
02.03.2017 Güneş Enerjili 42 Metrelik Solar Dream Solar Dream konsepti, Dennis Ingemansson tarafından Türk tersane Ned Ship Group için tasarlandı. Güneş enerjisi ve sıfır emisyon üzerine çalışmaları olan tersane, 42 metrelik bu tasarımla yenilikçiliğin sınırlarını zorlayacak. 

Solar Dream

Modern bir yatçı için tasarlanan motoryat, en üst seviye konfor ile verimliliği bir araya getiriyor. Ekolojik bir proje tasarlamak için masaya oturan Ingemansson, toplamda 360 metrekarelik güneş panelleriyle donatılmış bir motoryat ortaya çıkardı. Solar Dream konseptinde, elektrik motorla verimli seyirler ortaya koyan hibrit itiş sistemleriyle donatılacak. 

Solar Dream.

Katamaran gövdeye sahip olan bu motoryat, 12,5 metrelik genişliği sayesinde 580 metrekarelik yaşam alanı sunuyor. 3 adet misafir kamarasıyla tasarlanan konsept, 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor.

Solar Dream..

Yaklaşık 1000 grosston hacminde olan Solar Dream konsepti, kompozit malzemeden üretilmek üzere tasarlandı. Solar Dream’in 22 knot’lık maksimum süratinin, MTU 16V 200 M70 makineler sayesinde geleceği hesaplanıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.