Satılık Tekneler

Gulf Craft’dan ‘Daha Büyük’ Atılım
18.04.2017 Gulf Craft’dan ‘Daha Büyük’ Atılım Gulf Craft, Majesty serisi için daha büyük yatlar üretmeyi planladığını açıkladı. Monaco Yacht Show’da açıklamalarda bulunan Gulf Craft, 61 metrelik Majesty 200 ve 53 metrelik Majesty 175 konseptlerini geçtiğimiz yıl tanıtmıştı. Şaşırtıcı ölçüde kişiselleştirme seçenekleri sunan bu iki modelin yapımına, sipariş verildiği takdirde hemen başlanabileceği belirtildi. 

Gulf Craft,Majesty 200

Majesty 175’in ardından tanıtılan Majesty 200, Gulf Craft’ın son dönemdeki en çarpıcı adımı oldu. Projelendirilmiş biçimde hazır bekleyen Majesty 200 konsepti, en yeni mühendislik teknolojilerinden faydalanılarak üretilmek üzere geliştirildi. 

Majesty 200, nefes kesici unsurlarıyla birlikte tasarlanmış, üç kat güverteye sahip konsept bir proje. Öne çıkan niteliklerin başında, şüphesiz içeri saklanabilen helikopter pisti ve zengin iç mekanlar geliyor. Ek olarak yatta geniş oturma ve eğlence alanlarıyla dev beach club bölümü yer alıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.