Satılık Tekneler

Guido de Groot Design’dan yepyeni bir tasarım
12.06.2015 Guido de Groot Design’dan yepyeni bir tasarım
45 metre uzunluğa sahip yeni tasarım, 6 kamarasında 12 misafiri rahatlıkla ağırlayabilmek amacıyla ortaya çıkarıldı. Son derece geniş yaşam ve konaklama alanlarıyla üç katlı süperyat, Guido de Groot Design firmasının en yeni ürünü olarak karşımızda.

Guido-de-Groot-Design’dan-yepyeni-tasarım!

Üç kat güverteye sahip olan süperyat tasarımı, biri tekne sahibi suiti olmak üzere 6 kamarasında 12 misafiri ağırlayabiliyor. Konaklayabilen personel kapasitesi ise 8 kişi. 

Hollandalı tasarım firması tarafından yapılan açıklamalarda, ana güvertenin tamamen misafirlerin keyifli ve eğlenceli zaman geçirebilmesi için tasarlandığı farkediliyor. Ana güvertenin kıç tarafında salon bölümü var. Baş tarafa doğru ise, geniş yemek odası yer alıyor. Yine geniş ve tam donanımlı mutfağı, süperyatın ana güvertesinin orta kısmında. Mutfak bölümünün karşısında ise oturma bölümü, bar ve oyun masası konumlanıyor. 

Süperyat tasarımının köprü güvertesinde, ailece vakit geçirilebilecek daha ‘sakin’ atmosferli bir salon düşünülmüş. Burada ek olarak bir yatak odası, ofis ve çocuk kamarası da yer alıyor. Süperyatın en üst güvertesinde ise, son derece büyük dış yaşam alanı yaratılmış. Burada çok sayıda oturma grubu ve güneşlenme minderleriyle donatılmış bir açık alan var.
 
http://www.guidodegroot.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder