Satılık Tekneler

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek
14.01.2014 Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Tu¨m modellerinde en u¨st du¨zeyde konforu, c¸evrecilik ve verimlilikle birles¸tirerek sunan, du¨nyanın en bu¨yu¨k hibrit tekne u¨reticisi Greenline, yeni modeli Greenline 48
i CNR Avrasya Boat Showda lanse edecek.

Du¨nyanın ilk seri hibrit tekne u¨reticisi olma unvanını tas¸ıyan Greenline, birkac¸ yıl ic¸erisinde topladıgˆı 24 uluslararası o¨du¨l ile endu¨strinin en c¸ok takdir go¨ren markası haline geldi ve aynı zamanda du¨nyadaki en bu¨yu¨k hibrit tekne filosunu olus¸turma bas¸arısını go¨sterdi.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Boot Dusseldorftaki du¨nya pro¨miyerinden birkac¸ hafta sonra CNR Avrasya Boat Showda Tu¨rkiye lansmanı yapılacak olan Greenline 48; Greenline 33 ve 40 modelleriyle bas¸layan seriyi tac¸landıracak s¸ekilde tasarlandı.

Suyun ic¸indeki su¨rtu¨nmeyi minimize ederken denizciligˆi en u¨st seviyeye c¸ıkaran o¨zel go¨vde tasarımı ve endu¨stride kullanılan en ileri yo¨ntem olan vakum infu¨zyon ile u¨retilen go¨vde ve gu¨vertesiyle fark yaratan Greenline markasının en son modeli Greenline 48, serinin flybdrigeli ilk modeli ve son jenerasyon hibrit teknolojisi ile u¨retilmis¸.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Hibrit teknolojisi sayesinde yalnızca bir du¨gˆmeyi c¸evirerek ister dizel isterseniz elektrik motorlarıyla kullanabilecegˆiniz Greenline 48, 2 tane 14kWlık elektik motoruyla size hic¸ yakıt kullanmadan ve dizel motorun sesine ve titres¸imine katlanmadan 6 knot hızda seyir yapma imkanı tanıyor. Hibrit versiyona uyumlu 2 x D3 220 hp Volvo Penta dizel motorlarıyla 16 knot azami hıza ulas¸an tekne, en yu¨ksek motor sec¸enegˆiyle alınırsa (2 x 380 hp) 23 knot hıza kadar c¸ıkabiliyor.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da SergilenecekGreenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Tasarımın bir parc¸ası olarak du¨s¸u¨nu¨lmu¨s¸ gu¨nes¸ panelleri ve lityum polimer aku¨ teknolojisiyle Greenline 48de jenerato¨ru¨ c¸alıs¸tırmadan veya sahil elektrigˆine bagˆlanmadan klima ve 220 voltlu digˆer beyaz es¸yalarınızı su¨rekli olarak c¸alıs¸tırmanız mu¨mku¨n. Yani, hem c¸evreyi hem de cebinizi korurken maksimum konforu sagˆlayabilirsiniz.

Ailenizi ve misafirlerinizi aynı anda ve yu¨ksek konforda agˆırlayabilecegˆiniz Greenline 48de suit banyolu genis¸ master kamaranın yanı sıra yine her biri suit banyolu 2 misafir kamarası standart olarak mevcut. I·stenirse opsiyonel olarak ic¸erisinde kendi tuvaleti olan kaptan kamarasını da eklemek mu¨mku¨n.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Genis¸ merdivenlerle kolaylıkla c¸ıkılabilen konforlu flybridgei, panoramik camlarla c¸evrelenmis¸ ferah salonu ve ac¸ılabilen salon arka camı sayesinde ic¸ mekanlarla bu¨tu¨nles¸en genis¸ kokpitiyle tam bir Akdeniz teknesi olan Greenline 48, fuarın en iddialı teknesi olmaya aday.

 

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Greenline Hakkında: 


Greenline, global teknecilik endüstrisinin en önde gelen ürün gelis¸tirme s¸irketi olan Seaway grubunun bir markasıdır. 1983 yılından bu yana dünyanın en önde gelen markalarının 60,000 adetten fazla sattıgˆı 250 farklı modelini gelis¸tiren ve 50’nin üzerinde “Yılın Teknesi” ve “Yılın tasarımı” ödüllerine layık görülen Seaway; Shipman, Skagen ve Ocean Class gibi digˆer prestijli tekne markalarını da bünyesinde bulunduruyor.

www.triodeniz.com


 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.