Satılık Tekneler

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek
14.01.2014 Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Tu¨m modellerinde en u¨st du¨zeyde konforu, c¸evrecilik ve verimlilikle birles¸tirerek sunan, du¨nyanın en bu¨yu¨k hibrit tekne u¨reticisi Greenline, yeni modeli Greenline 48
i CNR Avrasya Boat Showda lanse edecek.

Du¨nyanın ilk seri hibrit tekne u¨reticisi olma unvanını tas¸ıyan Greenline, birkac¸ yıl ic¸erisinde topladıgˆı 24 uluslararası o¨du¨l ile endu¨strinin en c¸ok takdir go¨ren markası haline geldi ve aynı zamanda du¨nyadaki en bu¨yu¨k hibrit tekne filosunu olus¸turma bas¸arısını go¨sterdi.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Boot Dusseldorftaki du¨nya pro¨miyerinden birkac¸ hafta sonra CNR Avrasya Boat Showda Tu¨rkiye lansmanı yapılacak olan Greenline 48; Greenline 33 ve 40 modelleriyle bas¸layan seriyi tac¸landıracak s¸ekilde tasarlandı.

Suyun ic¸indeki su¨rtu¨nmeyi minimize ederken denizciligˆi en u¨st seviyeye c¸ıkaran o¨zel go¨vde tasarımı ve endu¨stride kullanılan en ileri yo¨ntem olan vakum infu¨zyon ile u¨retilen go¨vde ve gu¨vertesiyle fark yaratan Greenline markasının en son modeli Greenline 48, serinin flybdrigeli ilk modeli ve son jenerasyon hibrit teknolojisi ile u¨retilmis¸.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Hibrit teknolojisi sayesinde yalnızca bir du¨gˆmeyi c¸evirerek ister dizel isterseniz elektrik motorlarıyla kullanabilecegˆiniz Greenline 48, 2 tane 14kWlık elektik motoruyla size hic¸ yakıt kullanmadan ve dizel motorun sesine ve titres¸imine katlanmadan 6 knot hızda seyir yapma imkanı tanıyor. Hibrit versiyona uyumlu 2 x D3 220 hp Volvo Penta dizel motorlarıyla 16 knot azami hıza ulas¸an tekne, en yu¨ksek motor sec¸enegˆiyle alınırsa (2 x 380 hp) 23 knot hıza kadar c¸ıkabiliyor.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da SergilenecekGreenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Tasarımın bir parc¸ası olarak du¨s¸u¨nu¨lmu¨s¸ gu¨nes¸ panelleri ve lityum polimer aku¨ teknolojisiyle Greenline 48de jenerato¨ru¨ c¸alıs¸tırmadan veya sahil elektrigˆine bagˆlanmadan klima ve 220 voltlu digˆer beyaz es¸yalarınızı su¨rekli olarak c¸alıs¸tırmanız mu¨mku¨n. Yani, hem c¸evreyi hem de cebinizi korurken maksimum konforu sagˆlayabilirsiniz.

Ailenizi ve misafirlerinizi aynı anda ve yu¨ksek konforda agˆırlayabilecegˆiniz Greenline 48de suit banyolu genis¸ master kamaranın yanı sıra yine her biri suit banyolu 2 misafir kamarası standart olarak mevcut. I·stenirse opsiyonel olarak ic¸erisinde kendi tuvaleti olan kaptan kamarasını da eklemek mu¨mku¨n.

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Genis¸ merdivenlerle kolaylıkla c¸ıkılabilen konforlu flybridgei, panoramik camlarla c¸evrelenmis¸ ferah salonu ve ac¸ılabilen salon arka camı sayesinde ic¸ mekanlarla bu¨tu¨nles¸en genis¸ kokpitiyle tam bir Akdeniz teknesi olan Greenline 48, fuarın en iddialı teknesi olmaya aday.

 

Greenline 48 CNR Avrasya Boat Show'da Sergilenecek

Greenline Hakkında: 


Greenline, global teknecilik endüstrisinin en önde gelen ürün gelis¸tirme s¸irketi olan Seaway grubunun bir markasıdır. 1983 yılından bu yana dünyanın en önde gelen markalarının 60,000 adetten fazla sattıgˆı 250 farklı modelini gelis¸tiren ve 50’nin üzerinde “Yılın Teknesi” ve “Yılın tasarımı” ödüllerine layık görülen Seaway; Shipman, Skagen ve Ocean Class gibi digˆer prestijli tekne markalarını da bünyesinde bulunduruyor.

www.triodeniz.com


 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder