Satılık Tekneler

Green Yachts’dan 40 Metrelik Sussurro
23.05.2016 Green Yachts’dan 40 Metrelik Sussurro
İtalyan tasarım stüdyosu Green Yachts, 40 metrelik Sussurro isimli yelkenli konseptini tanıttı. Mühendisliğini Juan Cajo Azcarate’nin yaptığı yelkenli süperyat Sussurro, yüksek performanslı bir gezi yelkenlisi olarak tasarlandı.

Sussurro

Aslında, çizdiği motoryat konseptleriyle bilinen Green Yachts tasarım stüdyosu, bu ve Wally’nin 94 Sensei yelkenlisinin yeniden çizilmesiyle, yelkenli tasarımında da adından söz ettirdi. 

Sussurro-2

Saf yelkencilik fikriyle tasarlanan Sussurro, charter ve misafir kullanımı için de hayli uygun bir yelkenli.Sussurro’nun güvertesinin baş tarafının yüksek olması, misafirlere manzaranın ve doğanın tadını çıkarması için benzersiz bir platform sunuyor.

Sussurro-3 Sussurro-4

Baş kısmın yüksekliği ayrıca kokpit kısmının da korunaklı kalmasını sağlıyor. Alt güvertedeki misafir konaklama alanlarının ferahlığı da, yine bu tasarım sayesinde karşımıza çıkıyor. 

Sussurro-5

Yelkenli Sussurro’nun iç mekanı minimalist çizgilerle tasarlanmış. İç yaşam alanları ve kamaralardaki donanımlar, oldukça fonsiyonel olacak biçimde düşünülmüş. 40 metre uzunluğuna sahip olan Sussurro’da toplam 6 misafir ve 6 mürettebat için konaklama alanı mevcut. 
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.