Satılık Tekneler

Great Harbour TT35
12.08.2016 Great Harbour TT35 Kıçtan takma motorlu trawler Great Harbour TT35, konfor ve tam donanımlı yaşam standartlarını, kolay kullanım özelliğiyle bir araya getiriyor. Tüm bu önemli niteliklerin yanı sıra Great Harbour TT35 oldukça ekonomik.

Great Harbour TT35

Mirage Manufacturing tarafından üretilen TT35, rampadan suya indirilebilen ve karada rahatlıkla muhafaza edilebilen bir tekne. Bu sayede bakım, kara transferi, demirleme ve sigorta gibi birçok önemli masrafı hayli ekonomik bir seviyeye indirgemiş oluyor. Yeni TT35 sahip olduğu kısa su kesimi sayesinde, sığ sularda ve riskli geçiş bölgelerinde rahatlıkla seyir yapabiliyor. Emsal boyutlardaki gezi teknelerine kıyasla, bu açıdan oldukça avantajlı olduğunun altı çizilmeli.

Great Harbour’ın TT35 trawler’ı, 8 ile 18 knot sürat aralığında oldukça rahat seyir yapıyor. Standart olarak sunulan çift 60’ar beygirlik kıçtan takma motorları ile, 8-14 knot aralığında galon başına 3 ile 5 deniz mili aralığında mesafe katedebiliyor. Kıçtan takma motor seçenekleri 115 beygire kadar alıcıya sunuluyor. 

Trawler’ın alt güvertesinde baş altında tekne sahibi kamarası konumlanıyor. Queen size yatak ve ebeveyn banyo, kamaranın tatmin edici konforunu yeterince destekliyor. Alt güvertedeki mutfak bölümü ise, tam donanımlı elektronik eşyaları ve saklama alanlarıyla dikkat çekiyor. Mutfak bölümünün karşısında da L-şeklinde oturma grubuyla yemek masası yer alıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.