Satılık Tekneler

Gotham Projesi Detaylanıyor
31.03.2017 Gotham Projesi Detaylanıyor Icon Yachts Bristow Holmes brokerlik firması ile birlikte, 2016 yılının kasım ayında 46 metre uzunluğundaki Gotham Projesini açıklamışlardı. Şimdi ise Hollandalı ünlü yat tersanesi, tasarımcı Ivan Erdevicki tarafından yaratılan iç dekorasyona ait ilk görüntüleri yayınladı.

Gotham Projesi

Icon Yachts tersanesinde üretilecek olan Gotham projesindeki yat, ER Yacht Design tasarım firması ile birlikte şekillendirildi ve yeni projenin, geleceğin efsane yatları arasında olacağı iddia edilmişti. Tasarımcı Ivan Erdevicki yeni projedeki yatın, hem iç hem de dış mekânlarının çizimlerini ve malzeme seçimlerini yaparak, üç boyutlu görüntülerini oluşturmuş. Diğer yandan Icon Yachts, Gotham projesinin gemi inşa mühendisliği sorumluğunu Van Oossanen ile paylaşmış.

Gotham Projesi.

Gotham projesindeki yattaki 5 farklı özellikteki kamarada, toplam 10 konuk ağırlanacak ve konuklara yine yatta konaklayacak 10 mürettebat hizmet sunacak.

İki adet 2.000 HP gücündeki MTU motor ile donatılacak olan yat, 26 knot hıza çıkabilme kapasitesinde olacak. Geleneksel şaft kuyruklara sahip olacak yat, böylelikle çok üstün performansta bile denizci özellikleri bünyesinde barındıracak. 

Gotham Projesi..

Yatın sahip olacağı benzersiz özellikler arasında ilk başta sayılabilecekler; tamamıyla camdan yapılmış şarap mahzeni, spor salonu, simetrik eğlence ve dinlenme mekânları olarak sıralanabilir. Gerçekten de tamamlandığında, eşsiz güzellikleri ile her girdiği marinada dikkatleri üzerinde toplayacaktır.

Gotham Projesi...

Gotham projesindeki yatın, 2019 yılının ilkbahar aylarında yat sahibine teslim edilmesi planlanıyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder