Satılık Tekneler

Google'ın patronu Marmaris’ten Sonra Bodrum’da
21.07.2016 Google'ın patronu Marmaris’ten Sonra Bodrum’da Dünyanın en büyük internet arama motoru Google’ı çatısı altında bulunduran, Alphabet’in İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt, yakınlarıyla birlikte yatıyla açıldıkları Muğla sahillerinde tatilin tadını çıkarıyor.

Oasis

Dünyanın en zengin iş adamları arasında gösterilen Eric Schmidt’in, 2009’da 72 milyon dolara aldığı 59 metrelik mega lüks yatı ‘Oasis’, ilk olarak 11 Temmuz günü öğleden sonra Dalaman Ekincik koyunda görüldü. Oasis daha sonra Marmaris’e doğru yol aldı.

Oasis-2

Marmaris ilçe merkezi yakınlarında bir süre dolaştıktan sonra, gece boyu Datça – Bozburun yarımadası etrafını turladı. 12 Temmuz sabahı erken saatlerde demir attığı, Marmaris’in Değirmenbükü Koyu’nda 6 saat kadar kaldı.
Gece ise yine Marmaris’in Çamlı Mahallesi açıklarında kaldıktan sonra, 13 Temmuz günü sabahın ilk ışıklarıyla Bodrum’a doğru hareket ettiği haberi alındı. Çanlı Mahallesi sakinleri, gece boyu ışıklandırılan yattan müzik ve eğlence seslerinin yükseldiğini söyledi. 12 misafir kapasiteli 6 kabini bulunan 59 metrelik yatta, diskoya dönüştürülebilen spor salonu olduğu da biliniyor.

Eric Schmidt

Bir hafta önce Marmaris sahillerinde görüldükten sonra Bodrum’a gelmesi beklenilen, ancak, yaşanılan olaylar sonrasında planlarını değiştiren, Google'ın üst düzey yöneticisi ve ortağı Eric Schmidt, “Oasis” adlı megayatıyla 20 Temmuz günü Bodrum koylarını gezdi.

2006 yılında Almanya’daki Lurssen tersanesinde inşa edilen, 72 milyon dolar değerinde 59 metre uzunluğunda “Oasis” isimli yatıyla Bodrum’a gelen Schmidt, Yalıçiftlik Mahallesi Kargı Koyu açıklarına demir attı. 6 saat boyunca Kargı Koyu’nda demir atan yat içerisinde bulunanlar uzun uzun sohbet etti. Yat içerisindekiler sohbet ederken, tekne mürettebatı ise çevreyi kontrol ederek çevreden kuş uçurtmadı.

Oasis-3

Yakın bir koyda bulunan otelden gelen kuaför ekibi ise teknede bulunan bayanlara bakım yaptı. Akşam saatlerinde Kargı Koyu’ndan açılan yat daha sonra Barbaros Koyu’na demirledi. Süperyatın birkaç gün daha Ege kıyılarında bulunacağı tahmin ediliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.