Satılık Tekneler

Golfçular için bir rüya - 344′ Fairwei Süperyat
11.06.2015 Golfçular için bir rüya - 344′ Fairwei Süperyat
Fairwei Süperyatı adını da aldığı golf sporunu sevenler için gerçek bir rüya. İsveçli Gray Design tarafından çizilen yatta, dört delikli bir golf sahası bulunuyor. 4 delik güvertenin farklı yerlerinde oluşturulan yeşil alanlarda yer alırken, 2 kısa oyun alanı ana güvertede arka bölümde konumlanmış.İsveçli Gray Design firması Ronn Motor Group (RMG) ile birlikte, lüks süperyat performans pazarına, lüks otomobil pazarındakine benzer bir ürünün duyurusunu yaptılar.

Fairwei-Süperyat

Gray Design/Zeus Twelve firmasının CEO’su Eduard Gray, yeni süperyatın tasarımının tanıtımında yaptığı açıklamada; “Ronn Motor Grubu (RMG) ile yaptığımız ittifak sonucunda, müşterilerimiz için eksiksiz bir süperyat deneyimi sunabilmek ve süper lüks otomobillerde olduğu gibi en mükemmelini yapmayı başardık.” dedi.

Fairwei-Süperyat-1

Gray Design, Fairwei süperyatının tasarımında konuklarının ve yat sahibinin obsesif isteklerini karşılamak, eğlence ve doğal ortamın uyumunu bir arada sunmak için tasarlanmış.

Fairwei-Süperyat-2

105 metre uzunluğundaki Fairwei süperyatında, golf oyuncuları yüksek seviyede mükemmellik, incelik ve deneyim gerektiren paralel oyun sahalarında maharetlerini sergileyecekler. Yeşil alanlarda keyifli anlar yaşamak, en üst düzeydeki doğal ortamda rahatlama ve oyuna odaklanma için randevu almak hiç de kolay olmayacaktır. Güvertenin yan bölümlerinde ve arka güvertede yer alan golf alanlarında kısa oyunlar da oynanabilir. 

Fairwei-Süperyat-3 Fairwei-Süperyat-4

18 metre genişliğindeki Fairwei süperyatının iç tasarımında minimalist çizgiler hakim. Basit renk değişimleri ve kristal süslemeler ile iç mekana ruhani bir dokunuş yapılmış gibi duruyor. Süperyatta bir kapalı yüzme havuzu ve spa bölümü, dinlenmek ve kendini tazelenmiş hissini konuklarına yaşatıyor.

Fairwei-Süperyat-5

Ronn Motor Group (RMG) CEO’su Ronn Maxwell ise açıklamalarında; 1.300 deniz mili menzili olan Fairwei süperyatının Gray Design ile yaptıkları işbirliğinin ilk halkası olduğunu, yakın gelecekte tanıtımı yapılacak olan “ Bird of Prey,” ve “The Hyper Hybrid’s” isimli projelerinin ise, son aşamalarının tamamlanmaya çalışıldığını söyledi. Yeni tasarımların yüksek performanslı olmasının yanı sıra, denizden karaya geçildiğinde veya karadan denize geçildiğinde benzer performansı sunabilmek için benzer özelliklere sahip olacaklar.

Fairwei-Süperyat-6 Fairwei-Süperyat-7

RMG’nin tasarım aşamasında olan aracı “Bird of Prey”, 1.200 HP gücünde dört tekerlekten çekişli Formula One teknolojisine sahip, elektrikli hibrid seçkin bir araç olacak. Sınırlı sayıda üretilecek, en son teknoloji ve tasarımlara sahip olan süper otomobil, Pagani ve Koenigsegg benzeri olacak. İlk teslimatın 2017 yılında yapılması planlanıyor. 
 
http://graydesign.se/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder