Satılık Tekneler

Goldfish 38 SuperSport
14.07.2016 Goldfish 38 SuperSport Goldfish 38 SuperSport gerçekçiliği, yüksek performansın en üst limitlerini ve nefes kesici RIB ile uzun mesafeli seyir keyfi yeniden tanımlanıyor.

Goldfish 38 SuperSport

Goldfish 38 SuperSporteşsiz kademeli motor konfigürasyonu ve üstün denizci yeteneği ile, su üzerinde başka bir teknenin sunamayacağı deneyim sunuyor. Goldfish 38 SuperSport, offshore deneyimi ve şimdiye kadar hiç keşfedilmemiş en zorlu denizleri keşfetmek için güç, güven ve konforu bir arada sunuyor.

Goldfish 38 SuperSport 2

Yeni süper spor teknenin genlerinde, İngiltere’nin çevresinin dolaşıldığı ünlü “Round Britain” yarışını rekor sürede tamamlayan 36 SuperSport teknesinin gövde özellikleri bulunuyor. Yeni Goldfish 38 SuperSport, endurance yarışçısı soy ağacından gelmesine rağmen kaliteli işçiliği ile dikkat çekiyor.

Goldfish 38 SuperSport 3

Goldfish 38 SuperSport en zorlu denizlerde seyir yapmak için tasarlanmış. 4 kuvvetindeki denizde planning hıza çıkabilecek yeteneğe sahip olan 38 SuperSport ile, 2 metreyi aşkın dalgalarda yapacağınız tek şey dalgalardan seken damlaların yüzünüze çarptığındaki gülümseme olacaktır. İki adet yarı - yüzey sürücüden gücünü alan Goldfish 38 SuperSport, yüksek teknoloji ürünü malzemeleri ve hafif gövdesi ile kolayca hızlanmakta ve aşırı zorlu koşullarda dalgalar üzerinde dans edebilmektedir.

Goldfish 38 SuperSport 4

İki adet Mercury Petrol 600SCI ile donatılan karbon gövdeli 38 SuperSport ile, daha önceleri gitmeye cesaret edemeyeceğiniz yerlere güvenle gidebileceksiniz. Bazen de orada kalmak, geceyi geçirmek isteyebilirsiniz. İşte bu amaçla hiç aklınıza bile gelmeyecek şekilde, yeni 38 SuperSport size dar da olsa iki kişi için konaklama imkanı veriyor. Denizde geçen uzun bir gün sonrasında, duş alabileceğiniz, tuzlu sudan arınıp kapalı bir alanda akşam yemeği için üstünüzü değişebileceğiniz mükemmel bir ortam sunuyor.

Goldfish 38 SuperSport  Goldfish 38 SuperSport

Goldfish 38 SuperSport'a sahip olmayı düşünenlere, teknelerini kendi isteklerine göre şekillendirebilmeleri için üç farklı oturma düzeni seçeneği sunuluyor. Patrol Bolsters modelindeki dört devriye koltuğu seçeneği, aktif seyir keyfi için düşünülmüş. Comfort Seat modelinde ise buzdolabı, su, lavabo ve rahatınız için bir oturma grubu bulunuyor. Ullman Shock Mitigating Seat modelindeki koltuklarda şok azaltıcı özellik ise, bilhassa dayanıklılık gerektiren zorlu seyirler için harika bir alternatif.

Goldfish 38 SuperSport 7 Goldfish 38 SuperSport 8

Goldfish 38 SuperSport
teknesinin bir RIB olarak belki de en önemli özelliği, 7 adet Hypalon® tüpünün iki kişi ile sadece bir saat içerisinde değiştirilebilmesidir. Onarım süresinin kısaltılmış olması ve hiç bir uzmanlık gerektirmemesi, en zor koşullarda sıkıştığınızda kendi başınıza çözüm üretebilecek olunması da ayrı bir güven konusu. Hatta farklı renklerde tüplere sahip olursanız, o gün denize hangi renk tekne ile açılmak isterseniz kıyafetinize uygun rengi seçme fırsatını da sahip olursunuz.




YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.