Satılık Tekneler

Golden Age - 61 M Süperyat
05.01.2015 Golden Age - 61 M Süperyat
Dünya'nın sayılı yat broker ve satış firmalarından Moran Yachts tarafından tasarımı tamamlanan, 61 metre uzunluğundaki Golden Age süperyatının ilk görüntüleri yayınlandı.

Golden Age - 61 M Süperyat

Golden Age Hakvoort tersanesinin bugüne kadar ürettiği en büyük yat olacak. Süperyatın iç ve dış tasarımını yine bir Hollandalı tasarım ofisi Sinot Yacht Design gerçekleştirmiş. Mühendislik ve gemi inşa konularından ise Diana Yacht Design sorumlu olacak.

Golden Age - 61 M Süperyat

14 konuğu 7 lüks kamarasında ağırlayabilecek olan süperyatın, master kamarası ana güvertenin üstünde yer alacak. Master kamarada bir banyo, bir çalışma ofisi ve cam tavanlı oturma grubu bulunacak. Konuklara ait kamaralardan bir tanesi VIP kamara olacak ve hepsi ana güvertede konumlanacak. Süperyatta ağırlanacak konukların hepsi, kamaralarından mükemmel deniz manzarasını izleme olanağı elde edecekler. Kamaralardaki büyük pencereler sayesinde de güneş ışığı iç mekanı aydınlatacak. Mürettebat kamaraları ise alt güvertede bulunacak.


Golden Age - 61 M Süperyat

Süperyatta ağırlanacak konuklara sunulacak olan aktiviteler arasında bir özel masaj odası, bir hamam, bir buhar duşu ve güneşlenme güvertesinde 8 metre uzunluğundaki yüzme havuzu gibi, denizdeki keyfin en üst düzeyde yaşanmasına olanak tanıyacak imkanlar sayılabilir. Süperyata tender hem iskele hem de sancak tarafından yanaşabilecek şekilde tasarlanmış.

Golden Age - 61 M Süperyat

Golden Age 'de yer alan 2 adet CAT 3512C motor, 61 metre uzunluğundaki yatı maksimum 15,5 knot hıza ulaştırabilecek. Süperyatın normal seyir hızı ise 12 knot olarak açıklandı. Halen Hollanda’daki Hakvoort tersanesinde üretimi devam eden Golden Age 2015 yılında tamamlanacak. Moran Yachts tarafından projesi açıklanan Golden Age'in satıldığı ve üretimin kendileri tarafından denetleneceği ifade edildi.
 

http://www.moranyachts.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.