Satılık Tekneler

Gökova Ören Marina, SETUR MARINAS Çatısı Altında..
17.03.2015 Gökova Ören Marina, SETUR MARINAS Çatısı Altında..
Marina işletmeciliğinde Akdeniz çanağının ve Türkiye’nin en büyük zinciri konumunda olan Setur Marinaları; Gökova Ören Marina’yı marinalarına ekledi.

Gökova Ören Marina, SETUR MARINAS Çatısı Altında..

Kalamış-Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Finike, Antalya ve Midilli olmak üzere toplam 10 marinası ve 5 binden fazla yat bağlama kapasitesiyle yat tutkunlarının vazgeçilmez durakları arasında yer alan Setur Marinaları, Gökova Ören Marina’yı da bünyesine katarak marina sayısını 11’e çıkardı.
 
Yapımı devam eden Setur Gökova Ören Marina, Mart ayı sonunda tamamlanarak yaz başında tekne kabulüne başlayacak. Charter hizmeti alanlar ve sunanlar için de üs görevi görecek olan Setur Gökova Ören Marina’nın Müdürlüğü’nü marinacılık dünyasının başarılı isimlerinden Can POLAT yürütecek. 

Gökova Ören Marina, SETUR MARINAS Çatısı Altında-1

Gökova Körfezi’nin kalbi; Setur Gökova Ören Marina 

Yemyeşil Gökova Körfezi’nde mavi yolculuk yapmak isteyip de vakti kısıtlı olanlar için eşsiz bir mekan olan Setur Gökova Ören Marina, alışılmışın dışında iki ayrı bölüme sahip. Setur Gökova Ören Marina’nın Batı’da yer alan Ören Plajı’na bakan ve daha küçük kapasiteli bölümüne, charter tekneleri alınacak. Doğuya bakan bölüm ise özel teknelere hitap edecek.

Gökova Ören Marina, SETUR MARINAS Çatısı Altında..-2

410 teknelik deniz kapasitesine sahip Setur Gökova Ören Marina, çekek yerinde 150 tekneye kara hizmeti verebilecek. 30 metre boyunda 5 tekneyi ağırlayabilen marinanın lift kapasitesi 100 ton olacak. Ören Marina’da bulunacak “evsel arıtma” sistemiyle %100 arıtma yapılabilecek. Marinanın içinde sanitari üniteleri, engelli tuvaleti ve duşu, bulaşık ve çamaşır yıkama bölümleri, golf arabalarıyla sürekli servis hizmeti, çekek alanında teknik servis atölyeleri, akaryakıt rıhtımının yanı sıra sosyal tesisler, market, cafe, bar, restoran ve mağazalar yer alacak. Şehir merkezine 1 kilometre uzaklıkta olan Setur Gökova Ören Marina, Bodrum – Milas Havaalanına ise 59 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
 
http://www.seturmarinas.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

harika

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder