Satılık Tekneler

Glorious Yelkenlisi Satılıyor
19.09.2015 Glorious Yelkenlisi  Satılıyor
Türk tersanesi Esen Yachts tarafından üretilen ve 2012 yılında denize indirilen görkemli Glorious yelkenli yatı, Ege kıyıları ve Karadağ’a lüks charter yapmaya hazır şekilde satılığa çıkartıldı. Son derece büyük hacimlere sahip gulet tipi Glorious yelkenli yatı, geniş hacimlerinin yanı sıra son derece şık bir dekorasyona sahip. Özellikle yatı kiralayacak konuklarına da çok rahat bir deniz yolculuğu sunuyor.

Glorious

Gulet tipi Glorious yelkenli yatının tüm tasarımı, firmanın kendi bünyesinde bulunan tasarım ofisinde çizilmiş. Mühendislik çalışmalarını ise Fatma Kisar yapmış. Göz alıcı lüks Glorious yelkenlinin seçkin ve konforlu görünümünde 4 konuk kamarası bulunuyor. Bunlardan biri, yat sahibi için master kamara. Konuk kamaralarının 2 tanesi VIP kamara olarak düzenlenmiş. Diğer bir kamarada ise, iki adet tek kişilik yatak yer alıyor. Glorious yelkenli yatı, aileler veya arkadaş gruplarının eğlenerek deniz keyfinin doruklarını yaşamaları için mükemmel bir şekilde donatılmış.

Glorious-1

Glorious yelkenlisinin uzunluğu 36 metre. Bu nefis yelkenli yatta ayrıcalıklı 8 kişi ferah ve zevkli bir şekilde döşenmiş kamaralarda konaklarken, yatın dışında da konuklar için fazlasıyla alanlar bulunuyor. Yatta ayrıca 5 mürettebat için 3 ayrı kamara daha bulunuyor.

Glorious-2 Glorious-4

Glorious, geçtiğimiz yıl da Ocean Independence tarafından satışa çıkartılmıştı. 2011 yılında üretimine başlanılan, Esen Yachts tersanesinin 1 numaralı gövdesine sahip olan gulette 34,5 metre direk bulunuyor. Yatın genişliği 7,5 metre ve 3,1 metre su kesimine sahip. Yelkenlideki toplam yelken alanı ise, 1.340 metrekare. Glorious yelkenlisi üretildiği yıl iç dekorasyon ve yılın yeni gelen tekneleri kategorilerinde “Showboat Design Awards” adayı gösterilmişti. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.