Satılık Tekneler

Gill'den Yeni UV Tec Short
09.02.2013

Gill'in piyasaya yeni sürdüğü UV Tec şortlarını, Key West Yarış Haftası'nda, GP42 Stray Dog ekibi test etti. Gill'in kıyafet ekipmanı sponsoru olduğu ekip erkek ve kadın modellerinden övgüyle bahsetti. Ekipteki kadınlar, erkeklere nazaran piyasada kendilerine uygun yelken şortları bulmakta zorlandıklarını söylediler ve bu yeni, başarılı modele tam puan verdiler. Genellikle bedene tam uyan ve aynı zamanda rahat hareket sunabilen modellerin azlığı göz önüne alınarak, GP42 Stray Dog'un kadın elemanları, şortun hareketi kısıtlamayacak kadar bol ve hareket halinde rahatsız etmeyecek kadar sıkı olduğuna dikkat çektiler. Yelken şortlarının insanı en zorladığı an olan, trapez esnasında bile yeni UV Tec sınıfı geçmiş gözüküyor.

Gill'den Yeni UV Tec ShortGill'den Yeni UV Tec Short

Şortlar açık ve koyu gri renk seçeneklerine sahip. Güçlendirme yapılmış noktalarında kullanılan kırmızı dikişler, piyasadaki benzer ürünlere göre fark yaratıyor.

Son derece yumuşak dokusu, hafiflik ve rahatlığı iyice ön plana çıkartmış. Sıcak havalarda terletmiyor ve çabucak kuruyabiliyor. Ancak arka tarafında aşınmayı önleyici kalın destek kullanılmaması, teknelerin kaymaz yüzeylerinde çok uzun ömürlü olamıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder