Satılık Tekneler

Gill'den Yeni Su Geçirmez Şortlar ve Pantolonlar
23.05.2013

Gill'in yeni sezon ekipmanlarından 'Waterproof Trousers and Shorts' yelken veya balık tutma gibi aktivitelerde su geçirmez özelliğiyle tamamen rahatınızı korumayı amaçlıyor. Tamamen su geçirmez ve dayanıklı yapısı sayesinde, kaymaz ve yıpratıcı güverte yüzeylerinde kolay kolay eskimiyor. Oturma bölgesinde ve dizlerde destek koruma panelleri ve nefes alabilen kumaşıyla hem şortlar hem pantalonlar son derece kullanışlı. Gill'in yeni kullandığı düğme sistemi, yeni ağ desteğiyle daha güvenli bir bağlama sunuyor. Derin yan cepleri, güvenlikli cargo cepleri, yine kullanışlı bir şekilde denizcilik eşyalarına veya atıştırmalık yiyeceklerinize yer sunuyor.

Gill'den Yeni Su Geçirmez Şortlar ve PantolonlarGill'den Yeni Su Geçirmez Şortlar ve Pantolonlar

Gelişmiş materyal yapısı yapılan testler sonucunda, çok hareketli anlarda da esneyerek kolay hareket imkanı veriyor. Destek pedleri ise kullanım rahatlığına göre farklı boyutlarıyla değiştirilebiliyor.

Parlak gri veya grafit renk seçenekleri hem pantolonlarda hem şortlarda mevcut.


http://gillna.com/

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.