Satılık Tekneler

Gill’den yeni start saati
03.04.2015 Gill’den yeni start saati

Pazardaki en büyük ve en görülebilir ekran görüntüsünü sunma özelliğiyle piyasaya çıkan yeni Gill Regatta Race Timer start saati, 26.5 mm ekran boyutuyla dikkat çekiyor. Dijital ekranlı start saati geri sayım, kolay senkronizasyon, yüksek sesli uyarı ve tuş kilidi fonksiyonlarıyla bir start saatinden beklenen tüm özellikleri kullanıcısına sunuyor.

Gill’den yeni start saati

Karbon destekli ABS plastikten üretilen dış kılıfına ek olarak, paslanmaz çelik arka yüzeyi ile güçlü bir malzeme. Bu yapısı ile darbelere karşı dayanıklı olduğu kadar su geçirmez özelliği de mevcut. Gill Regatta Race Timer start saati, 30 metre derinliğe kadar su basıncına dayanabiliyor. Elektronik arka plan aydınlatması, pil ömrünü uzatmak için uyku modu, yeni start saatinin öne çıkan diğer özellikleri. Gill Regatta Race Timer saatin aynı zamanda saat, tarih ve gün gösterme, alarm saati özelliği, birbirinden farklı alarm ve uyarı ses tonları gibi özellikleri de mevcut.

Gill Regatta Race Timer start saatinin sarı ve siyah renkleri mevcut. ABD pazarında sunulan satış fiyatı ise 99,95 ABD Doları. 

http://www.gillmarine.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.