Satılık Tekneler

Genoa Boat Show'da süper yat bölümü
13.07.2014 Genoa Boat Show'da süper yat bölümü
İtalya'nın en büyük yat fuarı Genoa Boat Show'da, sektörün devlerinin sergileneceği süper yat bölümü yer alacak. 1-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Genoa Boat Show, motor yat sektörünün İtalyan pazarı için büyük önem taşıyor. 

Genoa Boat Show'da süper yat bölümü

İtalyan mükemmelliğinin pazarda sunulması açısından, Genoa Boat Show'un büyük önem taşıdığını belirten fuar müdürü Alessandro Campagna şunları söylüyor:
''Fuar, İtalyan mükemmelliğinin pazardaki farkındalığını arttırmak amacıyla bizim için önemli bir araç konumunda. Kalite ve gelenek bazında İtalyan sektörü dünyada ayrı bir kitleye hitap etmektedir. Bu endüstri aynı zamanda İtalyan ekonomisi için önemli bir öncü niteliğindedir. Moda, tasarım, gıda, şarap, mücevher, sanat ve mimari sektörleri arasında hatırı sayılır bir konumdadır.''

Genoa Boat Show'da, bu yıl tamamen yenilenmiş bir organizasyon ziyaretçilere kapılarını açacak. Campagna'nın belirttiği üzere Genoa Boat Show'un yeniden dünyanın lider yat fuarı olması amacıyla, 'Super Made in İtaly' markası adı altında yeni süper yat bölümü fuarda yer alacak.

Genoa Boat Show'da süper yat bölümü

Super Made in İtaly ile 24 metre üzeri motoryatlar fuarda sergileniyor olacak. 

Kaynak: www.superyachttimes.com 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.