Satılık Tekneler

Garmin’den yeni tarama sonarı
20.11.2014 Garmin’den yeni tarama sonarı
Küresel pazarda uydu navigasyonu alanında lider olan Garmin, yeni GSD 25 sonar modülünü açıkladı. 1kW CHIRP, CHIRP DownVü ve CHIRP SideVü tarama sonarı, son derece kullanışlı bir anlayışla tek bir siyah kutuda toplandı. 

Yeni GSD 25, tarama ve geleneksel sonar özelliklerini denizciler için bir araya topluyor. DownVü ve SideVü’nin birlikte çalıştığı yeni sistem, deniz üzerinde çift 1kW CHIRP ile en temiz tarama sonarı işlevini gerçekleştiriyor ve mükemmel netlikte görüntüleme sağlıyor. Birden fazla siyah kutu ihtiyacını ortadan kaldıran yeni GSD 25, hedef ayrımını ve lokasyon verilerini çok başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Garmin’den yeni tarama sonarı

Dünya geneli satış departmanı başkanı Dan Bartel, yeni ürün ile ilgili şunları söylüyor: 
‘Denizde olan herkes için etrafında ve altında neler olduğunu bilmek son derece önemli. Ne arıyor veya neye bakıyor olursanız olun, GSD 25 teknenizin altında ve etrafında ne olduğunu size son derece açık bir şekilde bildiriyor. GSD 25, en faydalı sonar teknolojilerini tek bir çözüm haline getiriyor.’

Yeni GPSMAP® 7400 ve önceki seri olan GPSMAP® 8000 ile uyumu olan GSD 25, daha önce hiçbir sonarın vermediği kadar temiz görüntü ortaya koyuyor. 

2015’in ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak olan GSD 25’in İngiltere fiyatı £749.99’dan başlayacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder