Satılık Tekneler

Gamma Yachts Gamma 20 Serisi'nin 3. Yatını Teslim Etti
13.11.2014 Gamma Yachts Gamma 20 Serisi'nin 3. Yatını Teslim Etti
Gamma Yachts şimdiye kadar üretilmiş en akıllı tasarımı olan Gamma 20 serisinin üçüncü yatını, Vripack ile birlikte ünlü opera sanatçısı Andrea Bocelli’ye teslim etti.

Gamma Yachts Üçüncü Gamma 20 Serisi Yatını Teslim Etti

Gamma Yachts Hollanda’lı Vripack ile birlikte geliştirdikleri 22.1 metre uzunluğundaki “mini süper yat” serisi Gamma 20’nin üçüncü yatı M/Y Libertas’ta yenilikçi tasarımın yanı sıra, mükemmel yakıt verimliliği ve bu büyüklükteki bir yat için etkileyici konuk alanı elde etmişler.
Hem tasarımı hem de inşası Hollanda'da yapılan yatta, dünya çapında mükemmelliği ile bilinen İtalyan mobilyalar ve malzemeler ile iç mekanda özenli ve teknik yeteneklerini birleştirmiş. 

Gamma Yachts Üçüncü Gamma 20 Serisi Yatını Teslim Etti  Gamma Yachts Üçüncü Gamma 20 Serisi Yatını Teslim Etti 

Her ne kadar süper yatlar için geleneksel eşik 30 metre uzunluğundan başlasa da, Gamma Yacht CEO'su Guido Bonandrini, Gamma 20’nin sahibi için sağladığı kişiselleştirme seçenekleri ile, bir süper yat sahibinin elde ettiği imkanlara sahip bulunduğunu söyledi. 

Bonandrini konuşmasında; “Gamma 20 için müşterinin kabul etmesi gereken sadece gövde ve teknenin yapısı; hemen hemen tüm diğer unsurlar müşterinin zevkine göre dizayn edilerek yata adapte edilebiliyor. Özellikle üst flybridge bölgesinde teslim ettiğimiz her yatta çok büyük farklılıklar yaptık. M/Y Libertas’ın sahibi, ünlü opera sanatçısı Andrea Bocelli, bugüne kadar Gamma 20 serisi müşterilerinin istedikleri kişiselleştirmeden daha fazlasını elde etti.” dedi.
Yatın flybridge bölümünde Bocelli tarafından istenildiği şekilde bir masa ve koltuk için kaptan köşkü ileri alınarak yer açıldı. 

Gamma Yachts Üçüncü Gamma 20 Serisi Yatını Teslim Etti

Gamma 20’nin dalgaları delen yay şeklindeki burnunun ardında mürettebat için iki kişilik kamara, alt güvertede 170 m² büyüklüğünde bir salon, ana kamara, flybridge ve yaşam alanları yer alıyor. Son versiyon yatta yer alan dördüncü kabin sayesinde konaklama kapasitesi artmış ve dokuz konuk yatta ağırlanabiliyor. Ana kabindeki pencere sayısı arttırılarak, içeriye alınan ışık miktarı ve çevre görüşü geliştirilmiş. Yat sahibi iç mekanlarda meşe paneller ve doğal meşe zemin tercih etmiş. Mutfakta ise parapan ve gri hareli meşe döşeme seçilmiş.

Gamma Yachts Üçüncü Gamma 20 Serisi Yatını Teslim Etti

Bugüne kadar bu büyüklükte pek çok yat sahibi olan Andrea Bocelli yat tesliminde, Gamma 20’nin kendisinin favorisi olduğunu söyledi;

“Tipik İtalyan büyük ailemizi hep bir arada tutacak, iç içe olmanın ve samimiyetin keyfini sürerken, aynı zamanda da herkesin mahremiyetini yaşayabileceği böylesine bir büyüklüğe aşığım. Bir yat kesinlikle kendinizi rahatta hissedeceğiniz ihtiyaçları karşılamalı, hem mimari hem de teknik olarak bu ihtiyaçlar öncelikle yerine getirilmeli. Samimiyet, sıcak malzemeler, düşük gürültü seviyesi ve konfor: bunlar benim ihtiyaçlarım,hepsi de bu yatta fazlasıyla sağlandı. Sağlam, güvenli ve konforlu bir yat sahibi olmak istiyordum. Gamma 20 'yi seçtiğim için de fazlasıyla mutluyum.”

 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.