Satılık Tekneler

Galeon 510 Skydeck
23.12.2015 Galeon 510 Skydeck Geride bıraktığımız sonbaharda piyasaya çıkan 500 Fly ile aynı gövdeye sahip olacak olan yeni 510 Skydeck, Galeon’un üçüncü jenerasyon motoryatlarının son noktası olarak geliyor. Tüm güvertelerinde sunduğu benzersiz yaşam alanlarıyla dikkat çeken yeni 510 Skydeck projesi, etkileyici flybridge tasarımıyla öne çıkıyor.

Galeon-510-skydeck

Tüm gövdeyi ve üst yapıyı çevreleyen camlar ile yanlarda ve kıçta, dışa doğru açılarak 50 feet motoryat sınıfında eşi benzeri olmayan bir açık yaşam alanı sunuyor. İskele ve sancak taraflardaki dışa dönük oturma grubu ve bar bölümü; iyice genişleyerek açık havaya dahil oluyor.

Galeon-510-skydeck Galeon-510-skydeck
 Galeon-510-skydeck Galeon-510-skydeck 

Kıçtaki koltuk ise açılan platform ile genişleyen alanda dışa doğru döndürülebiliyor. Sadece demirdeyken açılıp kullanıma sunulan bu ‘plaj modu’, misafirlere ana güvertenin tadını sonuna kadar çıkarabilme imkanı sağlıyor.Motoryatın başüstünde de ayrıca bir oturma grubu mevcut. 

Galeon-510-skydeck  Galeon-510-skydeck 

Galeon’un bu yeni tasarım motoryatını Fly modelinden ayıran yegane unsur ise bir hard top motoryatın sportif görünümünün flybridge ile bir arada sunuluyor olması. Gezi amaçlı sportif motoryatların anıldığı ‘sportscruiser’ sınıfına dahil olacak olan bu yeni tasarımın detayları, Polonyalı firma tarafından henüz açıklanmadı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder