Satılık Tekneler

Galaxy of Happiness Satış Listelerine Girdi
22.03.2017 Galaxy of Happiness Satış Listelerine Girdi
Dünyanın en yaratıcı yatlarından birisi kabul edilen Galaxy of Happiness trimaranın satış listelerinde yer alması, denizcilik dünyasında bomba etkisi yarattı. 

Galaxy of Happiness

Galaxy of Happiness, piyasadaki en iyi performansı olan "denizde verimli" bir süperyat. Galaxy of Happiness ​olağanüstü denge ve konfor sunarken, geleneksel tek gövdeli yatlara nazaran aynı yüksek hıza ulaşmak için % 40 daha az enerji kullanıyor. 

Galaxy of Happiness.

Yatın dış görünümü “Denizdeki Uzay Gemisi” olarak tanımlanabilir. Ancak bu başarı, gelişmiş teknolojiler ve sanatsal çalışmaların hassas ve kapsamlı araştırmaların sonucunda elde edilmiştir.

Galaxy of Happiness..

Trimaran konsepti, verimlilik (düşük sürtünme) ve konfor (doğal denge) bakımından günümüzün en yüksek performanslı yatları. Yenilikçi tasarımı sayesinde Galaxy of Happiness, benzer boyutta diğer yatlara kıyasla tüketim ve emisyonu mümkün olan en düşük miktardadır. 

Galaxy of Happiness,

Galaxy of Happiness, en yüksek teknolojik standardına göre tasarlanmış, üretilmiş ve sıfır emisyonlu seyir için donatılmıştır. Trimaran yat görkemli iç dekorasyon kalitesi ve oldukça sade olmasına rağmen, gerçekten olağanüstü bir görünüme sahiptir.

Galaxy of Happiness,,

2016 yılında yapımı tamamlanan trimaran modern, yüksek hızlı ve benzersizdir. Jakuzisi kaptan köşkünün ardında, en üstte yer almakta ve bar ile bütünleştirilerek bir bimini ile koruma sağlanmaktadır.

Galaxy of Happiness, Fraser Yachts aracılığı ile satışa sunulmaktadır.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.