Satılık Tekneler

FX- Yachts FX29'un Satışını Duyurdu
05.08.2016 FX- Yachts FX29'un Satışını Duyurdu Ürettiği müşteri odaklı yatlar ve sunduğu yüksek kalite standartlarıyla mükemmel işçiliği bir araya getiren FX Yachts, pazarda adından çokça söz ettiren bir üretici. Düşük maliyetleriyle öne çıkan bir marka olan FX Yachts; minimalist iç dekorasyonlar ve lüks dış mekan yaşam alanları sunan sportif motoryatlar üretiyor. 

Geçtiğimiz hafta Sanremo'da bağlı olan FX29 modeli Monaco firması Fraser Yachts tarafından 3.9 milyon Euro liste fiyatından 3.23 milyon Euro'ya düşerek satıldığını duyurdu. Planing gövde üzerine tasarlanan yeni motoryat; 28,85 metre boy uzunluğuna sahip. Geniş güneş güvertesi ve başüstündeki oturma alanı, motoryatın ilk etapta dikkat çekici özellikleri olarak karşımızda. Geniş ve tamamen açık olan güneş güvertesinde güneşlenme minderleri iskele tarafta, oturma grubu ise kıç tarafta konumlanıyor. Güvertede aynı zamanda yemek masası da var. Yirmi sekiz knot olarak belirtilen son süratinde rüzgarın tadını çıkarmak isteyenler için güneş güvertesindeki dümen istasyonunun devamında koltuklar mevcut. 

fx-yachts-fx29

Sportif görünümü kadar tatmin edici performanslar da sunan yeni FX29 motoryatın seyir sürati 23 knot. Çift 1920 beygirlik MTU makinelerle donatılan FX29, sınıfının performanslı yatları arasında.

Beyaz üst yapısının altında ışıldayan şampanya rengi gövdesi, benzersiz bir silüet ortaya koyuyor. Şık tasarımı, geniş pencereler ile desteklenmiş olan motoryatın iç mekanında güneş ışığından maksimum düzeyde faydalanılıyor.

fx-yachts-fx29
fx-yachts-fx29 

Alışılagelmişin dışında enine uzayan dikdörtgen lumbozlar, Scaro Design tarafından tasarlanmış olan motoryatın bir diğer dikkat çekici görsel niteliği. Yine Türk tasarım stüdyosu Scaro Design’ın tasarladığı iç mekanda açık renkler ile aydınlık ve davetkar bir atmosfer yaratılmış. 

fx-yachts-fx29

Beyaz halılar, açık renk deri kaplı mobilyalar ve yine açık renk ahşaplar ile iç mekanda genişlik hissi yaratılmış. Cam yüzeyli yemek masası ve modern sandalyeler, minimalist dekorasyonun temel unsurları arasında. 

Dört adet lüks kamarasında toplam sekiz misafir ağırlama kapasitesi sunan FX29, platform stili yatak ve entegre koltuğa sahip master kamarayla karşımızda. 

www.fxyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.