Satılık Tekneler

Fusion-Link Lite
05.01.2016 Fusion-Link Lite
Eğer nispeten yeni bir otomobile sahipseniz; stereo müzik sistemini gözünüzü yoldan ayırmadan, direksiyona entegre kontrol tuşlarıyla kumanda edebilme teknolojisine hakimsiniz demektir. Şimdi bu gerçeği ve daha fazlasını, teknenizin dümenindeyken tecrübe etmek mümkün. Fusion-Link Lite teknolojisi sayesinde, müzik sisteminin kontrolünü dümendeyken, gözünüzü tekne enstürmanları ve rotanızdan ayırmadan sağlayabilirsiniz.

Fusion-Link Lite

Fusion-Link Lite, açık kaynaklı bir ses sistemi kontrol platformu olarak tasarlanmış. Bu sayede, herhangi bir aksesuar üreticisinin ürünü Fusion-Link Lite ile kolaylıkla eşleşebiliyor. Buna en güncel örnek olarak Isotta ve Gussi’nin ses sistemi kontrollü dümen direksiyonları verilebilir. Garmin’in Fenix 3 akıllı saati de yine eşleştirildiği takdirde, bağlı olan akıllı telefonun aracılığıyla bu kumanda işlemini gerçekleştirebiliyor. Tüketicilerin artan ihtiyaçları doğrultusunda, daha önce yapılmamış bir ses sistemi kontrolü teknolojisi geliştirdiklerini belirten Fusion Entertaninment yönetim direktörü Chris Baird, sözlerini şöyle tamamladı; ‘Fusion-Link Lite’ın, ortaklarımız için deniz eğlence sistemleri sektöründe güçlü bir çözüm olduğunu söylemeliyim.’
 
fusion-link.com/lite

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.