Satılık Tekneler

FunAir ile Monaco Yacht Show İşbirliği
25.08.2016 FunAir ile Monaco Yacht Show İşbirliği
Yat oyuncakları konusunda uzman olan FunAir ile Monaco Yacht Show (MYS), fuarın eğlence öğeleri ve Captain and Crew Lounge dekorasyonu konusunda, 2016 yılı itibariyle üç yıl boyunca işbirliği yapacaklar. Her yıl Eylül ayında, dünyanın en zenginleri dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Monako’da en prestijli yatlara ilgilerini sergiliyorlar.

FunAir

Fuardaki uzun ve yorucu bir gün sonrasında FunAir oyuncakları, ziyaretçilere denizde eğlenceli anlar yaşatmak için hazır bulunacak. FunAir bu yıl iki yeni ürününün tanıtımını, yine Monaco Yacht Show sırasında yapacak. Charter olarak kullanılan Lazy Z süperyatının mürettebatı ve konuklarınca test edilip onaylanan Leap of Faith platformu ile, Golf Green adı verilen ve şimdiye kadar detayları büyük bir gizlilikle saklanan ürünlerinin etkinlikte ilk kez detayları açıklanacak.

FunAir’e göre, Amerika kıtasında tırmanma duvarı ve Floating Island (yüzen ada) ürünlerine büyük ilgiyle geçirilen başarılı sezon sonrasında, Monaco Yacht Show ile yapılan uzun süreli anlaşmayla, 4 gün sürecek olan etkinlikte kaptanlar ve mürettebat için hem eğlence hem de yeni satış fırsatları çıkartacak.

FunAir2

FunAir firmasından yat uzmanı John Courtney, dünyanın en prestijli yat fuarı Monaco Yacht Show'a olan ilgilerinin, şirketin geleceğe dönük beklentilerinin stratejik ilişkisi olduğunu söyledikten sonra sözlerine; “Geçen yılki etkinlikten elde ettiğimiz olağan üstü başarının ışığında, bizim için Monaco Yacht Show ile işbirliğine girmekten başka yol yoktu. Fuar ile işbirliğine girmemiz sonrasında, müşterilerimizi daha iyi tanıyacağız, onlarla daha çok birlikte zaman geçirerek, onları anlama fırsatı elde edeceğiz. Ürünlerimiz hakkında düşüncelerini ve beklentilerini de öğrenebileceğiz. Hepsinin de ötesinde kaptanlar ve mürettebatın bu tür satın almalarda büyük önemi olduğunu biliyoruz.” diyerek devam etti.

FunAir3

Eylül ayında kapılarını açacak olan 2016 Monaco Yacht Show’da yaklaşık 120 yatın yer alması bekleniyor. Ancak bunun dışında, dünyanın en prestijli 140 teknesinin de Monako kıyılarında olacağı tahmin ediliyor. FunAir, etkinlik sırasında en az 250 kaptan ve yatların mürettebatı ile iletişim içerisinde olmayı umut ediyor.

2016 Monaco Yacht Show’da, FunAir’in sponsorluğunu üstlendiği Captain and Crew Lounge, Monako Yat Kulübü’nün yanındaki Quai Louis II’de, tüm etkinlik boyunca sabah 8:30’dan akşam 7:00’ye kadar açık olacak.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.