Satılık Tekneler

Frers 78
07.04.2017 Frers 78 Design Unlimited ve Baltic Yachts birlikte, 78 feet motoryat üretimi için kontrat imzaladı. German Mani Frers tasarımı olan motoryat, Baltic Yachts’ın ilk defa müşterisi olacak bir tekne sahibi için üretilecek. Şık, minimalist bir iç mekana sahip olacak olan yat, aynı zamanda sıcak ve aydınlık bir atmosfer sunacak. 

Frers 78

Üç kamaralı düzene sahip olacak olan yatın master kamarası, baş tarafta konumlanacak. Tüm kamaralar ebeveyn banyoları olacak biçimde tasarlanacak. Konaklayabilen mürettebat kapasitesine de sahip olacak olan motoryatta, üç kişilik ekip konaklayabilecek. Makine dairesine direkt geçişi olacak mürettebat kamarası sayısı iki. Bu kamaralar, misafir kamaralarının olduğu kısımdan çamaşır odasıyla ayrılıyor. 

Frers 78,

Motoryatın şuan için bilinen tasarım temellerine göre, en dikkat çekici unsurların başında, tavandan yere kadar uzanan pencerelere sahip ana salonu geliyor. Yine ana güverte katında olacak dümen istasyonu, istenildiğinde açılıp kapanabilen panel sayesinde ana salondan ayrılabiliyor. 

Frers 78.. Frers 78,,

Baltic Yachts, yeni tasarımın teknik detaylarıyla ilgili henüz bir bilgi paylaşmamış olsa da, 25 knot sürat sınırını aşacağını belirtti. Frers 78 olarak anılan modelin teslim tarihi 2017 yazı olacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.