Satılık Tekneler

Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı
25.02.2015 Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı
Frauscher, 7.47 metrelik tenderı 747 Mirage’ın üzerine, yeni 747 Mirage Air’ı çıkardı. Açık baş kısmıyla fark yaratan yeni tender 747 Mirage Air, 686 Lido ve 1017 Lido’nun üretiminden sonra Avusturyalı üretici tarafından hayata geçirildi. 

Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı

Yeni 747 Air tender ın konsolu, gövdenin merkezine doğru kaydırılarak daha fazla hareket alanı oluşturuldu. Harry Miesbauer’in orijinal gövde tasarımı, yine bu modelde de aynen kullanıldı. Kapalı burun yapılı önceki modelin özelliklerini yansıtan yeni 747 Air’de de, aynı süper araba algısı uyandıran tasarım ve performans göze çarpıyor. 

Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı-2

Kıç tarafında geniş güneşlenme platformu, rahat giriş çıkış sağlayan boş kısım, ön tarafta kaptan ve yolcu için iki koltuk ve arkalarında yine öne dönük pozisyonda geniş koltuk tenderın yaşam alanlarını oluşturuyor. 747 Air’ tenderı önceki modelden ayıran unsur da açık baş kısmın oturma veya uzanma imkanı sağlayan uzun divanı. 

Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı-3

747 Airtender, baş tarafı komple yatak veya masalı oturma grubu halinde kullanılabilir kılan paket ile de satılıyor. Güneşten korunmak için ise, yine baş kısımda saklanan bimini kurulabiliyor. Bu bimini sistemi zorlayıcı koşullarda dalgaların spreyinden korunmak için de işlev görüyor. 

Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı-4 Frauscher 747 Mirage Air Tender piyasaya çıktı-5

747 Air tender, üç farklı Mercruiser benzinli veya Volvo Penta dizel motor seçenekleriyle piyasada. 747 Mirage Air tender, 220’den 430 beygire kadar bir aralığı kapsayan motor seçenekleri içinde en güçlüsüyle 56 knot sürat yapabiliyor. Frauscher’in yeni modeli 747 Mirage Air tenderın ilk tanıtımı 5-8 Mart’ta 2015 Avusturya Boat Show’da yapılacak. 
 
http://www.frauscherboats.com/
http://conceptmarine.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.