Satılık Tekneler

Franck Darnet’den Ocea X47 İç Dekorasyonu
11.08.2017 Franck Darnet’den Ocea X47 İç Dekorasyonu Fransız tasarımcı Franck Darnet, Ocea isimli süperyat konsepti X47’nin iç mekanını tasarladı ve ilk iç mekan görsellerini basınla paylaştı. 

Ocea X47

İlk defa 2015 senesinde ortaya çıkarılan 47 metrelik X47'nin dış tasarımını, Michel Joubet ve Bernard Nivelt çizdi. Konsept yat Bureau Veritas standartlarında, aluminyum gövde ve üst binadan yapılmak üzere tasarlandı. 

İç mekanının detayları yeni paylaşılan X47'de, Frank Darnet temiz ve modern bir dekorasyon tercih etmiş. İç mekanda ilk olarak açık renk ahşap işçiliği ve yumuşak beyaz mobilyalar karşımıza çıkıyor. Paylaşılan görsellere dayanarak, ferah ve rahatlatıcı bir atmosferin hakim olacağı öngörülüyor.

Ocea X47.

Konsept yat X47’de açık plan salon ve bu salonda iki geniş L-şeklinde kanepeyle, sandalyelerin yer aldığı büyük oturma alanı tasarlanmış. Ön tarafa doğru ise, kare masasıyla 10 kişilik resmi yemek bölümü düşünülmüş. Her iki tarafta tasarlanmış olan kare pencereler ise, gün ışığını bu mekana olduğu gibi taşıyacak genişlikte. 

Yatta sunulan 12 kişilik misafir konaklama kapasitesi 6 kamara ile sağlanmış. Master suit; ana güvertede konumlanırken; iki çift kişilik, iki ikiz ve iki tek kişilik kamara alt güvertede yer alıyor. 

Ocea X47..

Çift 1300’er beygirlik Caterpillar makineyle güçlendirilmiş olan X47, 17 knot sürate erişebilecek bir yapıya sahip. Bir tam depoyla 4000 deniz mili mesafe katedebildiği seyir sürati ise 15 knot. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.