Satılık Tekneler

FPB 78 - Grey Wolf II Teslim Edildi
31.05.2017 FPB 78 - Grey Wolf II Teslim Edildi
Yeni Zelandalı tersane Circa Marine, Grey Wolf II motoryatının teslimatını gerçekleştirdi. FPB II 78 kompakt explorer serisinin ikinci gövdesi olan Grey Wolf II, tersanenin eski bir İngiliz müşterisi için inşa edildi. 

Grey Wolf II

Satışı Şubat 2014’te Berthon tarafından gerçekleşen motoryat, 26,27 metre boyunda ve Steve Dashew tarafından tasarlandı. Explorer karakterine uygun olarak, 7100 deniz mili menzil sunan yatın seyir sürati 10 knot. Hayli verimli yapısıyla dikkat çeken Grey Wolf II’nin toplam yakıt kapasitesi ise, 18 bin 350 litre. 

Grey Wolf II.

Cochise isimli kızkardeşi gibi çift L1066 Lugger dizel makinelerle donatılmış olan Grey Wolf II’nin, üst güverte düzeni ise ilk FPB 97 motoryat Iceberg ile aynı. 

Grey Wolf II..

Grey Wolf II’nin, daha fazla keşif imkanı sunmak amacıyla geniş servis botu saklama alanı var. Bu alan kıç bölümde yer alıyor. Toplamda 6 kişilik misafir kapasitesi sunarken tekne sahibi kamarası baş tarafta, diğer iki çift kişilik misafir kamaraları gövdenin ortasında konumlanıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder