Satılık Tekneler

Four Wishes Süperyatı Satıldı
09.01.2015 Four Wishes Süperyatı Satıldı

Charter sektörünün popüler süperyatı Four Wishes 2015 Ocak ayının başında el değiştirdi. Bu satış sektörün 2015 yılındaki ilk satışı olarak kayıtlara geçti. Fraser Yachts tarafından satışı yapılan süperyatın satın alanları ise BYS’nin temsil ettiği açıklandı.

Four Wishes Süperyatı Satıldı

Amerika Sturgeon Bay Wi’deki Palmer Johnson tersanesi tarafından 2004 yılında üretilen geminin inşa mühendisliği Vripack’a, dış tasarımı Palmer Johnson’a, iç tasarımı ise Patricia Andrews imzasını taşıyor. 5 kamarasında 10 konuk ağırlayabilen süperyatın lüks master kamarası, yatın tam genişliğini kullanarak ana güvertede yer alıyor. Yatta iki adet çift kişilik yataklı konuk kamarası, iki adet de tek kişilik yatak bulunan konuk kamarası var. Yatta konuklara hizmet eden sekiz personel için de ayrı kamaralar bulunuyor.

Four Wishes Süperyatı Satıldı

2004 yılında sipariş üzerine üretilen süperyat Four Wishes 43,93 metre uzunluğunda. Alüminyum gövde ve alüminyum üst yapıya sahip. Süperyatın genişliği 8,53 metre, su kesimi ise 2,22 metre. 14 knot seyir hızına sahip olan süperyat maksimum 17 knot hıza erişebiliyor. 54.500 litre yakıt tankı ile 5.000 deniz mili menzili yapabiliyor.

Four Wishes Süperyatı Satıldı

2015 yılının ilk satışı olarak kayıtlara geçen süperyat ,satışa 15.500.000 USD etiket fiyatı ile çıkmıştı.


http://www.fraseryachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder