Satılık Tekneler

Fort Lauderdale’in göze çarpan yatları
04.11.2015 Fort Lauderdale’in göze çarpan yatları
Bu yıl 56.’sı düzenlenecek olan Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı, bu hafta ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Perşembe günü başlayacak olan fuar, pazar gününe kadar sürecek. Bu yıla damgasını vuracak modellerin sergileneceği yat fuarında, en dikkat çekici yeni üretim 5 motoryat; ROCK.IT, King Baby, Sanlorenzo SL 118, Acala, Ocean Alexander 100.

ROCK.IT

ROCK.IT

60 metrelik ROCK.IT, fuarın gözdelerinden biri. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında suya indirilen yeni süperyat, geçen yazı Amerika’nın kuzeydoğu sahillerinde geçirdi. Ardından fuar için Florida’ya indirilen süperyat, hafta boyunca Fort Lauderdale Yat Fuarı’nda sergileniyor olacak. Hollandalı Sinot Excluseive Yacht Design tarafından tasarlanan süperyat, çelik gövde ve aluminyum üst yapıdan oluşuyor. Dört misafir kamarası ve bir adet son derece geniş tekne sahibi kamarasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesine sahip.
 
King Baby

King-Baby

Çinli yat üreticisi IAG Yachts tarafından, geçtiğimiz hafta bir Amerikalı müşteri için suya indirilen King Baby, 41 metre boy uzunluğuna sahip. Fuara katılan 500 grostonun altındaki en büyük motoryat olma özelliğini taşıyan King Baby, RINA’nın sınıflandırma standartlarında, ticari charter reytingi ile üretildi.

Sanlorenzo SL 118

Sanlorenzo-SL-118
 
İtalyan tersanenin SL serisindeki 4. gövdesi olan 37 metrelik bu süperyat, serinin en büyüğü olarak karşımızda. Fiberglass malzemeden üretilen gövdesi, planing özelliğinde. Francesco Paszkowski tarafından tasarlanan SL118, önceki SD112 modelinin üzerine tasarlandı. 

Acala

acala
 
Üç yıldır fuara katılmayan Cantieri delle Marche, bu yıl yeni suya indirdiği Darwin Class 102 explorer tipi motoryatıyla görücüye çıkıyor. 31,09 metre boy uzunluğunda olan motoryatın ismi Acala. Çelik ve aluminyum üretimi olan Acala, piyasada ilk kez bu fuar ile tanıtılmış olacak. Mühendislik ve tasarımı Hydro Tec tarafından yapılan motoryat, toplamda 5 kamarasında misafirlerini ağırlıyor. 

Ocean Alexander 100

Ocean-Alexander-100
 
Ocean Alexander’ın OA100, serisinin ikinci gövdesi de Fort Lauderdale’de sergilenecek. Evan K. Marshall tarafından tasarlanan charter amaçlı motoryat, devasa mutfak bölümü, geniş personel alanı ve her noktasında özenle düşünülmüş geniş saklama alanlarıyla benzersiz. Alt güvertesinde tam genişlikte ve çift ebeveyn banyolu bir master kamara yer alıyor. İki adet çift kişilik ve bir adet VIP misafir kamarası da yine alt güvertede konumlanıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.