Satılık Tekneler

FLIR ve Navionics’den Çığır Açan İşbirliği
20.06.2016 FLIR ve Navionics’den Çığır Açan İşbirliği Raymarine’in çok fonksiyonlu monitörlerinde yer almak üzere FLIR ve Navionics ortak bir çalışma gerçekleştirdi.

Lighthouse II

Raymarine’in sahibi olan FLIR Systems firması Navionics ile işbirliği yaparak, Raymarine’in LightHouse II bazlı çok fonksiyonlu monitörlerinde çalışan özellikler ekledi. LightHouse II çok fonksiyonlu monitörleri, bu teknoloji sayesinde artık Navionics’in Dock-to-dock Autorouting, Sonar Chart Live ve Advanced Map özelliklerini kullanabiliyor olacak. 

Dock-to-Dock Autorouting, kullanıcının başlangıç ve bitiş noktası seçmesini sağlayan bir sistem. Sonrasında tablo verilerini, navigasyon bilgilerini ve su derinliği bilgilerini analizleyerek çeşitli algoritmalarla rota hesaplayabiliyor. 

SonarChart, temel koşullar değiştiğinde yatçıların yeni bölgeleri ve yerleri keşfedebileceği bir ortam ortaya çıkarıyor. Advanced Map özellikleri sayesinde yatçılar ayrıca sığ suları aydınlatabiliyor, balık avlanma bölgeleri ve bunun benzeri daha bir çok bilgiyi bulup kullanabiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder