Satılık Tekneler

FLIR One Termal iPhone kamera
27.02.2014 FLIR One Termal iPhone kamera
FLIR One Termal iPhone kamera 


FLIR One, askeri teknolojiyi cebimize getirerek termal kamera özelliği sayesinde geceleyin görüş sıkıntılarını tarihe gömüyor. Gece seyirlerinde denize adam düşmesi veya karanlıkta göze çarpmayan yüzer cisimlerin ve diğer teknelerin fark edilmesine yarayacak teknoloji hayat kurtaracak.

Şimdiye kadar askeri araçlarda kullanılan teknoloji, FLIR firması sayesinde artık 'cebimize' giriyor. iPhone ve Android uyumlu olan teknoloji, akıllı telefona bir kap halinde takılıyor ve entegre kamerasıyla kolayca kullanılabiliyor. FLIR One'ın satış fiyatı ise $350 olarak açıklandı. FLIR CEO'su Andy Teich, 'Yıllardır termal görüntüleme tekolojisinin çeşitli sektörlerde önemli değişimlere imza attığına şahit olduk. Kritik noktalarda önemli algı arttırımlarını sağladığını gördük. FLIR One sayesinde bu önemli teknolojinin günlük kullanıcılara kolaylıkla ulaşmış olacağı için heyecanlıyız.' dedi.

 

http://www.flir.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.