Satılık Tekneler

Fitzroy Yachts'dan 37.5 metrelik yelkenli "Escapade"
19.08.2014 Fitzroy Yachts'dan 37.5 metrelik yelkenli "Escapade"

Escapade- Fitzroy Yachts

37.5 metre boyundaki yelkenli yat Escapade sahibine teslim edildi. Teslimatın ardından yeni sahipleri tekneleriyle dünya turuna çıktı. Dev yelkenli yat'ın iç tasarımını Design Unlimited yaptı. İnşası Yeni Zelanda'da Fitzroy Yachts tarafından tamamlandı. Avrupalı sahiplerinin ilk yatı olan Escapade'in gövdesi aluminyumdan, salması ise sabit yapıda inşaa edildi.

Escapade- Cocpit

Yükseltilmiş salon kısmı ve sabitlenmiş biminisi, Escapade'i emsali tasarımlardan farklı kılıyor. Mekanik, sürgülü camları geniş yapılarıyla ferah bir atmosfer ortaya çıkarıyor. Yelkenlide maksimum 10 kişi rahatlıkla konaklayabiliyor. Master kabin ve iki misafir kabini kıç tarafta konumlanıyor. 4. kabin, mutfak ve personel kısmı ise baş tarafta.

Escapade, tamamen özel tasarım bir yelkenli. Tasarım süreci, Ed Dubois ile ortak çalışmalarla tamamlandı. Başta 33 metre olması planlanan tasarım, sahibinin daha fazla alan isteği üzerine 37.5 metreye çıkarıldı.

Escapade- Marine Berth

Daha düşük rüzgar direnci sağlayan tamamen karbon 'aerofoil' arma, bu boyutlarda bir yelkenlide ilk defa kullanıldı. Güçlü ve keskin hatları, Escapade'e su üzerinde 'atak' bir görünüm kazandırıyor. Escapade, yüksek performanslı yapısı sayesinde sınıfının yarışlarında öne çıkabilecek bir yelkenli.


http://www.fitzroyyachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.