Satılık Tekneler

Fischer Panda 4200K AC tekne jeneratörü
22.12.2014 Fischer Panda 4200K AC tekne jeneratörü Fischer Panda, dizel jeneratörler serisinde, profesyonel yelkenciler ve yatçılar için mükemmel denilebilecek bir yeniliğe imza attı. 4200K AC tekne jeneratörü daha küçük, daha hafif ve daha sessiz. 

Her denizcinin problemi olabilecek yegane unsurlardan biri yer sorunudur. Bununla birlikte hafiflik kritik bir özellik ve gürültü ise istenmeyen bir diğer problemdir. Önceki modellerine kıyasla yeni 4200K, çok daha ufak olmasıyla birlikte hafifliğiyle de öne çıkıyor. Gürültü seviyesi 7 metrede 56dba gibi düşük bir seviyede.

Fischer Panda 4200K AC tekne jeneratörü

Fischer Panda’nın ABD satış ve pazarlama direktörü şunları söyledi;
''4200K’nın piyasaya sürülmesiyle, popüler 4200 serisini bir adım öteye taşımış olduk. Çift silindirli tatlı su soğutmalı dizel motor ve asinkron su soğutmalı alternatör ile çalışan jeneratörün fiyatı 10.795$.'' 

36-42 feet arası yelkenlilerde ve 30-36 feet arası motoryatlarda mükemmel sonuç verecek olan 4200K jeneratör, gezi ve sportif balıkçılık teknelerinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Pazarda ekonomik bir jeneratör olarak yer alacak olan 4200K, sadece fiyatı ile değil, emsallerine göre %30-40 arası yakıt tasarrufu yapıyor olması sayesinde ‘ekonomik’ olarak pazarlanıyor.

Fischer Panda, Türkiye'de Eltesan mobil tarafından satışa sunulmaktadır.

http://www.eltesanmobil.com/

http://fischerpanda.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.