Satılık Tekneler

Fire-0:Teknelere Alev Almazlık Solüsyonu
13.03.2013

Fire-0:Teknelere Alev Almazlık Solüsyonu

Yangınla başarılı mücadelenin sırrı, gerekli önlemleri almak ve savaşı başlamadan kazanmakta gizlidir. Yangın bir kez başladıktan sonra can ya da mal kaybı kaçınılmazdır.

Yangın üçgenindeki bileşenlerden birini ortadan kaldırdığımızda yangın söner. Fire-O sayesinde "yanıcı madde" yi yangın başlamadan denklemin dışında tutmak ve yangının başlamasını önlemek mümkün olacaktır.

Fire-0:Teknelere Alev Almazlık Solüsyonu

Fire-O uygulandığı maddeyi moleküler olarak kapsule eder ve oksijenle temasını engeller. İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde çok kuvvetli bir ısı yalıtımı sağlayarak ortamın yanma reaksiyonunu başlatacak ısıya ulaşmasına mani olur.

Bu ısı yalıtımının bir diğer faydalı neticesi ise yangın anında Fire-O uygulanan bir kapının arkasındaki yüksek ısının kapının diğer tarafına etki etmesini engellemesidir. Ön yüzüne 1800oCısı tatbik edilen 15mm kalınlıktaki kontrplak42 dakika boyunca direct aleve maruz bırakılmış, bu sürenin sonunda arka yüzün sadece 120oCye yükseldiği saptanmıştır.Fire-O üretim sektörünün ve yöntemlerinin gereğine uygun olarak toz, sıvı ya da jel formunda üretilmektedir.

Fire-O ile ilgili her türlü detayli bilgiye ulaşmak için linke tıklayınız...http://cemarin.com/hizmetler.php

Fire-0:Teknelere Alev Almazlık SolüsyonuYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.