Satılık Tekneler

Filippetti Yachts, 2. Navetta’yı Sattı
27.06.2016 Filippetti Yachts, 2. Navetta’yı Sattı Filippetti Yachts, 26 Navetta serisinin ikinci gövdesi için imza atıldığını resmen açıkladı. Dış tasarımını Milano’dan Hot Lab Yacht & Design firmasının yaptığı 26 Navetta, ısı yalıtımlı büyük pencereleri ile muazzam manzaraları iç mekana taşırken, kuzey denizlerinin soğuk iklimlerinden etkilenmiyor. 

26 Navetta

Bu ikinci modeli özel kılan özelliklerin başlıcaları; yeni baştan çizilmiş skylounge ve önceki 26 Navetta’nın flybridge’i yerine tasarlanmış yüksek dümen evi olarak karşımıza çıkıyor. Bu ikinci özellik, artık 26 Navetta ile birlikte tüm diğer modellerde de Filippetti Yachts tarafından opsiyon olarak sunulacak.

26 Navetta’nın ana güvertesinin baş tarafı yemek bölümü olarak ayrılmış. Muazzam 180 derecelik manzara sunan bu kısımda, yemek esnasında misafirler deniz manzarasının keyfini sonuna kadar çıkarabilecek. 

Klasik ve modern unsurların bir araya geldiği 26 Navetta’nın iç mekanında deri, mermer ve Amerikan ceviz ağacı ahşabı kullanılmış. 

26 Navetta-2

Motoryatın tüm konaklama alanı alt güvertede toplanmış. 4 misafir için geniş bir kamara, 1 adet VIP misafir kamarası ve 25 metrekarelik master suit, konaklama kapsitesinin tamamını oluşturuyor. Alt güvertenin baş altı kısmında ise özel spor salonu yer alıyor. Mürettebat kamaraları motoryatın kıç tarafında konumlanıyor. Yat sahibinin mürettebatsız seyre çıkacağı durumlarda ise, 4 ayrı uzaktan kumandalı dümen istasyonu da ayrıca bulunuyor. 

Ek izolasyonla donatılacak olan motoryatta, gürültü ve titreşim minimum seviyelere çekilip misafirlerin konforunun en üst seviyelerde tutulacağı garanti edilecek. Ayrıca mobil cihazlarla kontrol edilebilen ısıtma sistemleri sayesinde, motoryata gelmeden önce iç mekanı ısıtmak da mümkün olacak.

Tüm bu özellikler 3 bin deniz mili mesafe katedebilme kapasitesiyle birleşince, 26 Navetta, uzun mesafeli seyirler için benzersiz bir motoryat olarak karşımıza çıkıyor. Çift 760 beygirlik MAN R6 makineleri, çift AB Track finleri ve Seakeeper stabilizasyon sistemiyle 26 Navetta, konforlu seyirler için ideal motoryat. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.