Satılık Tekneler

Filante 42 ISA Yachts Tarafından Üretilecek
11.10.2013 Filante 42 ISA Yachts Tarafından Üretilecek

Filante 42 ISA Yachts Tarafından Üretilecek

Leonardo Ferragamo'nun Nautor Holding'inin sahibi olduğu 1782'de kurulan Camper & Nicholsons Yachts tersanesi, ISA Yachts ile yaptığı anlaşmayla, süperyat Filante 42'yi üretecek. Camper & Nicholsons'ın tasarladığı 42 metre boyundaki konsept, bu yılki Monaco Yat Fuarı'nda dünyaya tanıtılmıştı.

Camper & Nicholsons'ın CEO'su Federico Bennewitz, bu ortaklığın kendileri için çok önemli bir adım olduğunu söyledi. 'ISA Yachts'ın kendini kanıtlamış yeterliliği ve güvenilirliği sayesinde, potansiyel müşterilerimize en iyisini sunacağımızı garantiliyor.' diyerek anlaşmayı yorumladı.

ISA Grubu CEO'su Luciano Bregola ise bu birlikteliğe 'Yeni anlaşma bizi son derece tatmin etti. Bu denli prestijli ve tarihi bir tersanenin endüstriyel ortağı olmak bizi gururlandırdı.' yorumunu yaptı.

Filante 42 ISA Yachts Tarafından Üretilecek

Filante 42, 'kompakt bir süperyat' olarak tasarlandı. Yapımı tamamlandıktan sonra tersanenin ürettiği en büyük konsept olacak olan Filante 42, tüm misafirlerine ve çalışan ekibine, uzun mesafeli seyirlerde de maksimum konforu garanti ediyor. Filante 42, kompakt boyutları sayesinde mükemmel bir manevra kabiliyetine ortaya koyacak. İki adet büyük bota sahip olan bu süperyat, sahibinin ihtiyaçlarını tamamiyle kavramanın ötesinde, kiralanma potansiyelinede sahip. Yeni Filante 42 tasarımı, bu ayın sonuna doğru gerçekleşecek 2013 Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı'nda, Amerikan pazarında da tanıtılacak.


http://www.isayachts.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.