Satılık Tekneler

Fiat 500 Riva Edition
06.07.2016 Fiat 500 Riva Edition İtalyanın iki ünlü firması Fiat ve Riva, yeni araçlarının üzerindeki örtüyü kaldırdılar. Lüks Fiat 500 Riva Edition'undamarlarında denizcilik ruhu geziniyor. 

Fiat 500 Riva Edition

Yeni Fiat 500 Riva Edition, denizlerin efsane teknesi Aquariva süperyatının ruhunu barındırıyor. Bir İtalyan klasiği olan Fiat Cinquecento Riva modeli için, pek çok denizci dokunuşa sahip.

Fiat 500 Riva Edition2

Öncelikle aracın rengi Riva’nın Sera Mavisi ve renk Riva katalogundan alınmış. Benzer şekilde aquamarine çizgileri taşıyor. Ayrıca 20 kollu, 16 inç alüminyum şantlarda deniz havası yansıtılmış.

Fiat 500 Riva Edition3

Akağaç ahşap kaplama ön panel, gösterge tablosu, kapı eşikleri, vites topuzu inanılmaz hoş bir duygu veriyor. Döşemelerde ise, fildişi Poltrona Frau deri kullanılmış ve mavi fitiller yapılmış.

Fiat 500 Riva Edition-4

Eğer yeni Fiat 500 Riva Edition'a sahip olmak istiyorsanız, sizi bir dizi motor seçeneği bekliyor. Araçta standart olarak, en yüksek kaliteli Beats Audio sistem müzik sistemi bulunuyor.

Fiat 500 Riva Edition-5

Fiat 500 Riva Edition ilk başta sedan, hatchback modelleri ile piyasaya çıkacak. Daha sonra da panoramik cam tavanlı modeli ile katlanır mavi yumuşak tavanlı modeli piyasada olacak.

Fiat 500 Riva Edition-6

Daha önceden de Fiat farklı markalar ile işbirliğine gitmişti. Ancak yeni Fiat 500 Riva Edition gerçekten çok göz alıcı ve farklı bir duygu veriyor.

Fiat 500 Riva Edition-7

Evet, belki harika bir Riva Iseo veya Aquariva satın alamayabilirsiniz. Ama, yeni Fiat 500 Riva Edition rahatlıkla karşılanabilecek bir bütçe içinde olacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.