Satılık Tekneler

Ferretti’nin Üretimi 2016’da Arttı
02.01.2017 Ferretti’nin Üretimi 2016’da Arttı Ferretti Group, yıl sonu verilerine göre yedi farklı markasıyla toplam 148 yat üretti. Geçen yıl 117 yat üreten Ferretti, 2014’den sonra rekor olan %20 artış rakamını %25’e çıkarmış oldu. 

Bu satışlarla Ferretti Group, 500 milyon Euro ciroya ulaşmış oldu. Hissedarları Weichai Group ve Ferrari ailesinin ürün geliştirmeye yaptığı 52,3 milyon Dolar yatırımlarla, son üç yılda 24 yeni model piyasaya sürdüğünü açıklayan Ferretti, bu rakamların stratejilerini ne denli doğru uyguladıklarını gösterdiğini belirtti. 

Ferretti Group

Proje bazında 71 adet ile piyasanın lideri konumunda olan Ferretti Group, 24 metre üzeri yatlarda toplam 2300 metre üzeri üretimle dünyada birinci sırada. 

Ferretti CEO’su Alberto Galassi, projelerini her zaman planlanan zaman diliminde tamamladıklarını ve pazar liderliğini bu yıl zamanında teslim ettikleri 148 ürünle elde ettiklerini belirtti. Galassi sözlerini şöyle bitirdi; ‘Gelişmiş teknoloji çözümleriyle güzelliği ve stili yatlarımızda yansıtıyoruz. Ferretti Group olarak her zaman endüstriyel ve finansal açılardan, güvenilirliğimizi en üst noktada tutmaya gayret ediyoruz.’ dedi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.