Satılık Tekneler

Ferretti, Pershing 82 VHP’yi Yeniliyor
29.03.2017 Ferretti, Pershing 82 VHP’yi Yeniliyor Cannes Yat Festivali’nde lanse edilmesinin ardından geçen 5 yıl içinde başarılı satış rakamlarına ulaşan Pershing 82 VHP, Ferretti Group tarafından yenileniyor. 

 Pershing 82 VHP

Pershing 82 VHP’nin yeni jenerasyonunun tasarımında, tasarımcı Fulvio De Simoni’yle işbirliği yapıldı. Ferretti Group’un ürün stratejisi komitesinde görev yapan Simoni; 24,98 metrelik planing motoryatı güncelleyen ekibin başı olarak görev aldı. 

 Pershing 82 VHP.

50 knot sınırını aşan bir motoryat olarak tasarlanan Pershing 82 VHP’nin yeni versiyonunda, tamamen baştan tasarlanan bir salon karşımıza çıkacak. Poltrona Frau mobilyalar, yeni koyu gri cilalı detaylar ve meşe ahşaplar kullanılacak.

 Pershing 82 VHP..

Yenilenmiş dümen istasyonunda kaptan ve ko-pilotlar için, 3 ergonomik ve sportif koltuk yeniden tasarlanmış. Ek olarak, alt güvertede yeniden tasarlanan 4 kamarada kullanılmış aynalar ve metalik işlemeli Elitis duvar kağıtları dikkat çekiyor. 

 Pershing 82 VHP...

Pershing 82 VHP
’nin en önemli niteliği olan muazzam süratleri de, yeni jenerasyonda geliştirildi. Ferretti Group, bu başarılı modele daha güçlü motor seçeneği de ekledi. İkiz 2600’er beygirlik MTU 16V 2000 M96L motorlarla yeni jenerasyon Pershing 82 VHP, 50 knot sürati rahatlıkla aşabilecek. Sınıfında dünyanın en süratli motoryatları arasında olan Persing 82 VHP’nin seyir sürati 45 knot. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder