Satılık Tekneler

Ferretti Group'dan Riva 50M projesi
27.09.2014 Ferretti Group'dan Riva 50M projesi

Motoryat denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Ferretti, 50 metrelik yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Riva markasıyla anılacak olan megayat projesi önümüzdeki yıl start alacak. Yeni megayat serisi, 100 metreye kadar olan megayatlar ile piyasada yer alacak.

Riva-50M

Ferretti, bu hafta devam etmekte olan Monaco Yacht Show’da yaptığı açıklamada, yeni Riva serinde markanın kurucusu Carlo Riva’nın vizyonunu kullanacağını belirtti.

Önceki en büyük Riva modelinin 122 feet’lik
Mythos olduğu düşünülürse, yeni seri Ferretti ile çok daha ‘büyük’ bir proje adımı olacak. Yeni Riva serisinin ilki olması planlanan 50 metrelik megayatın ardından 68 metrelik modelin çalışmaları devam edecek. Daha ileri tarihlerde hayata geçirilecek projelerde 100 metreye kadar çıkan megayat'lar inşa edilecek.

Riva 50M

Ferretti Group CEO’su Alberto Galassi: ‘Carlo Riva’nın büyük yatlar inşa etme fikri en sonunda hayata geçecek. Riva, bu pazara segmentin lideri olarak girmeye şimdiden hazır.’ dedi.

Officina Italiana Design ile yapılacak çalışmalar sonucu ortaya çıkacak olan Riva 50M, markanın klasik stilini çok daha büyük bir gövdeye taşımış olacak.

Siparişe göre şekillenecek olan iç düzeni, 4 kat güverteye aynen uygulanacak. Standart diyebileceğimiz; baş üstünde açık yemek bölümü, bot ve jetski garajı, güneş güvertesinde jakuzzi, kıç güvertede beach club ve su seviyesinde, su dolan float-in servis botu garajı özellikleri yer alacak. Kabinlerinde 12 misafir konaklayabilirken, personel konaklama kapasitesi de 9 kişi olacak.

Ferretti Group- Riva

İkiz CAT C32 veya MAN makineleriyle maksimum 15 knot sürate çıkabilecek. Seyir sürati de 14 knot olacak. 3800 deniz mili mesafe katedebilecek olan megayat, sıfır-sürat stabilizörleriyle maksimum konforu yaşatacak düzeyde.www.ferrrettigroup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.