Satılık Tekneler

Ferretti Custom Line 100
20.01.2014 Ferretti Custom Line 100

Ferretti Custom Line 100

Studio Zuccon International Project tarafından geliştirilen yeni ve Ferretti'nin kendi tasarım ekibi tarafından tasarlanan yeni Ferretti Custom Line 100, Ventura Yachts tarafından satılık. 30.4 metre boyundaki lüks motoryat, sportif hatlarıyla dikkat çekiyor.

Ferretti Custom Line 100

Ferretti Custom 100'ün iç mekanı, baş tarafta kalan, master kabinin bulunduğu kısmın genişleyen yapısıyla mümkün olduğunca geniş tutulmuş. Genellikle daha büyük yatlarda görülen dış yan güverteler, büyüyen iç mekan sayesinde Ferretti 100'de de tercih edilmiş.

Ferretti Custom Line 100Ferretti Custom Line 100

Alt güvertesindeki dört adet suit misafir kabininde deniz seviyesinin hemen üstünden manzaranın görülebileceği camlar kullanılmış. Motoryatın geniş iç yaşam alanlarının yanı sıra dış mekanları da oldukça geniş. Flybridge'inde büyük bir güneşlenme alanı mevcut. Ana güvertede baş tarafta ise açık oturma grubuyla lounge alanı oluşturulmuş. Yatın 26 knot sürate erişebilmesi ise ikiz MTU 2639 beygirlik makineleriyle sağlanıyor. Ferretti Custom Line 100 için istenilen fiyat ise 8 milyon 960 bin Euro.

Ferretti Custom Line 100Ferretti Custom Line 100


http://www.venturaeurope.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

ATAKÖY MARİNA MERT DÖRTER

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder