Satılık Tekneler

Ferretti 780’nin Detayları Açıklandı
18.11.2016 Ferretti 780’nin Detayları Açıklandı
İtalyan tersane Ferretti Group, yeni Ferretti 780 serisinin ilk detaylarını açıkladı. 24 metrelik motoryatın üretimine Ocak 2017’de başlanacak. 

Studio Zuccon International Project ile işbirliğiyle tamamlanan tasarımın, agresif ve aerodinamik profili dikkat çekiyor. Dikdörtgensel lumbozlar ve şık hatlar tasarımın silüetini oluşturuyor. 

Ferretti 780

Ferretti Group, yeni 780 motoryatın dış mekanlarına oldukça önem vermiş. Kıç tarafta hayli geniş bir beach club, baş güvertede ise iki kanepe ve ortasında geniş güneşlenme minderleriyle ayrı bir oturma alanı oluşturulmuş. 

Sandalyeler ve C-şeklinde kanepeyle donatılacak olan ana salona, üçlü katlanır cam kapılarla geçiliyor. Salonda, baş tarafa doğru konumlanan 8 kişilik bir yemek masası düşünülmüş. 

Ferretti 780’in alt güvertesinde, gövdenin tüm genişliğinden faydalanan master kamarayla birlikte iki adet çift kişilik ve bir adet ikiz yataklı kamara mevcut. Master kamaranın özel ofis ve ayrı bir giyinme odası da var. Alt güvertenin kıç tarafında da üç kişilik mürettebat kamarası konumlandırılmış.

Çift 1400’er beygirlik MAN dizel makinelerle güçlendirilecek olan Ferretti 780, 28 knot sürate erişebiliyor. Ferretti, alıcılarına opsiyonel olarak dengeleme sistemi ve 300 beygir daha kuvvetli makineler de sunuyor. Bu paketle motoryat 30 knot üzeri süratlere erişebiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.