Satılık Tekneler

Ferrari’den Hızlı Jet Ski - Black Edition
16.12.2016 Ferrari’den Hızlı Jet Ski - Black Edition

Süperyat oyuncakçısı Superyacht Tenders and Toys ürün listesine, 0’dan 100 km/s hıza 3 saniyenin altında ulaşan bir Jet Ski ekledi. Ferrari 458 Spider’dan daha çabuk hızlanan bu Jet Ski, yatlarına adrenalin dolu bir oyuncak eklemek isteyenler için benzersiz bir seçenek. 

Black Edition

Dünya Jet Ski şampiyonu James Bushell ile birlikte tasarlanan bu ultra-hızlı Jet Ski, sınırlı sayıda üretildi. 2017 Black Edition olarak piyasaya sunulan Jet Ski, üreticisi tarafından ‘en hızlı el yapımı ve yarış destekli tasarıma sahip deniz taşıtı’ olarak nitelendirildi. 

Dünya Şampiyonu tasarımcısı Bushell; ‘Black Edition’ın ivmelenmesi, bir Jet Ski yarışının startındaki en yakın hisleri size yaşatıyor.’ dedi. 

Black Edition.

Yüksek kaliteli ve hafif F1 karbon fiber gövdeye sahip olan Black Edition, 280 kg ağırlığıyla standart versiyonundan 100 kg daha hafif. Black Edition’ın Rotax 1630HP motoru da aynı zamanda geliştirilmiş motor kontrol sistemi, soğutma sistemi, hava girişi, itiş ve egzost sistemine sahip. Ek olarak üstün dümenleme sistemi ve konumu sayesinde ağırlık merkezi daha da aşağıda. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.